BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Katechizmowe łamigłówki dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej

Ocena:
(13 opinii)

Czy uczenie się katechizmu musi być trudne? Nic podobnego! Trzeba tylko sięgnąć po coś, co sprawi, że nauka będzie przyjemnością i świetną zabawą, a nie tylko wykuwaniem na pamięć kolejnych regułek. Takie właśnie zadanie ma pełnić ta książka.

Znajdziecie w niej wiele krzyżówek, łamigłówek, quizów, przeskakiwanek i innych zabaw, dzięki którym dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej z łatwością zapamiętają prawdy katechizmowe. Zabawy znakomicie nadają się na katechezę i mogą być wykorzystane jako metody aktywizacyjne. Posłużą także rodzicom, którzy pomagają dzieciom w przygotowaniu do pierwszego przystąpienia do sakramentu Eucharystii.

Opinie naszych Klientów (13 opinii)Napisz swoją opinię

Doskonała pomoc!

Świetna pomoc, którą warto wykorzystać na katechezie. Pomaga utrwalić i przypomnieć omawiane treści. Korzystam i szczerze polecam!:).

autor opinii: Agnieszka Jach

rewelacja

Zakupiłam kilka książek jestem z nich bardzo zadowolona przydatne w pracy katechetycznej

autor opinii: Mariola Plitt

Bardzo mobilizujące do pozyskiwania wiedzy dla dzieci

Przygotowań nigdy za dużo

Ciekawa pozycja do przygotowania, utrwalania wartości związanych z Komunią Św.

autor opinii: Dorota Barszcz

Polecam

Dla dzieci, które uwielbiają łamigłówki, rebusy itp.

autor opinii: Grzegorz

Książka pomocna nie tylko katechetom ,ale i rodzicom w utrwaleniu podstawowych prawd naszej wiary. Bardzo ciekawe zadania. Serdecznie polecam.

autor opinii: Elżbieta Skrouba

Polecam

Książka bardzo ciekawa, szczególnie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Zachęca dziecko do odgadywania i zapamiętywania haseł

autor opinii: Kamińska Danuta

Pozytywna

Bardzo ciekawa pozycja. Można ją wykorzystać, by w interesujący sposób uczyć katechizmu dzieci przygotowujące się do I Komunii Świetej

autor opinii: Asia

Inspiryjące łamigłówki.

Książka poprzez niebanalny układ łamigłówek i krzyżówek zachęca dziecko do rozwiązywania i odgadywania haseł.Warte polecenia i zakupu dla dziecka przygotowującego się do I Komunii św..

pozytywna

Bardzo dobra pozycja książkowa i wspaniała pomoc dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. pozdrawiam ewa d

autor opinii: Ewa Dadej

polecam

książeczka bardzo się podoba moim dwóm moim chrześniakom, przygotowującym się do pierwszej Komunii Świętej. Ma atrakcyjną dla dzieci formę quizów i krzyżówek, która jednocześnie pomaga zapamiętywać i rozumieć treść katechizmowych wiadomości.

autor opinii: Anna Dwulit

Zamówiłam Katechizmowe łamigłówki, żeby utrwalać z dziećmi poznane modlitwy. Niestety, nie bardzo będę mogła te łamigłówki wykorzystać dla drugich klas, bo są za trudne. Przydadzą się w starszych klasach.

autor opinii: Mirosława

bardzo dobra

Książeczka Katechizmowe łamigłówki jest ciekawa.Są różne zagadki o różnym stopniu trudności. Ćwiczenia zawarte w książeczce utrwalają już poznane informacje, oraz pozwalają zapamiętać nowe.

autor opinii: Katarzyna Kłosowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-7482-423-1

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Katechizmowe łamigłówki dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej Katechizmowe łamigłówki dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej
9.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...