BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Kiedy płaczą świerszcze

Ocena:
(1 opinii)
— Dlaczego one płaczą?
Annie zastanowiła się przez chwilę.
— Ponieważ wiedzą.
— Co wiedzą? — zapytałem.
Spojrzała na mnie, jak gdyby to było zupełnie oczywiste…

Po śmierci ukochanej żony pogrążony w żalu Reese postanawia odciąć się od świata. Porzuca pracę i przyjaciół, aby pod zmienionym imieniem ukryć się w miasteczku nad jeziorem Burton. Nie podejrzewa, że właśnie w tej zacisznej miejscowości stanie się uczestnikiem tragicznych wydarzeń, a o jego dalszych losach zadecyduje siedmioletnia dziewczynka, sprzedająca lemoniadę…

„Kiedy płaczą świerszcze” to trzymająca w napięciu, poruszająca powieść o heroicznej walce, sile przyjaźni i niegasnącej nadziei. To zarazem poetycka historia miłosna, thriller przyprawiający o szybsze bicie serca, jak i religijne objawienie. Zawiłości losów bohaterów i nieoczekiwane zwroty akcji sprawiają, iż od lektury nie można się oderwać.

"Southern Living"

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

wzruszająca opowieść

Książka godna polecenia - bardzo wzruszająca historia o miłości do drugiego człowieka. O miłości która może zdziałać cuda. Przeczytałam już kilka książek tego autora i wszystkie są godne polecenia np. Otuleni deszczem, Umarli nie tańczą, piorun i deszcz.

autor opinii: Adka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 438
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2016
ISBN: 978-83-277-1230-1

Zobacz również

Kiedy płaczą świerszcze
34.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...