BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Kobieta warta Królestwa

Ocena:
(1 opinii)

Kobieta warta Królestwa to książka głównie dla kobiet i głównie o kobietach. Osnowę dla jej treści stanowi biblijna Księga Rut. Jednak główną bohaterką tej książki jest każda z czytelniczek, bo każda z nich może w tej książce odnaleźć siebie.

Książka nie tylko porusza głębokie prawdy duchowe, ale odnosi się także do praktycznych spraw życia codziennego. Można ją potraktować jako przewodnik do osobistej refleksji lub dyskusji w grupie kobiet. Pytania w niej zawarte mogą być świetnym kluczem do rozmowy, zachęcania, budowania i wzajemnego pomagania sobie, gdyż nie chodzi tylko o samą przyjemność poznawania nowych treści, ale o to, byśmy miały siłę zmieniać nasze życie. Byśmy stawały się coraz piękniejsze, dojrzalsze, lepsze. By poprawiały się nasze relacje z ludźmi, z samymi sobą i oczywiście z Bogiem. By każda z Czytelniczek mogła stać się Kobietą Wartą Królestwa.

Magda Grabowska jest doradcą małżeńskim i rodzinnym oraz wykładowcą na konferencjach dla kobiet. Wraz z mężem prowadzą seminaria dla małżeństw, rodziców i narzeczonych. Współautorka książki Zanim wybierzesz. Jej pasją jest praktyczne studiowanie Słowa Bożego. Magda jest matką trzech dorosłych już synów.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra

Warto przeczytac....

autor opinii: Karolina

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 176
Wydawnictwo: Vocatio
Wydanie: Warszawa 2008
ISBN: 978-83-7492-074-2

Zobacz również

Kobieta warta Królestwa
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...