BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Królowa czy niewolnica? Dlaczego sposób, w jaki dotąd budowałaś relacje, NIE DZIAŁA?

Ocena:
(2 opinii)

Świetna wiadomość jest taka, że jako kobiety jesteśmy naturalnymi ekspertami od relacji! Niestety, dopasowując się do męskiego świata, dajemy sobie narzucić błędny sposób funkcjonowania w tej sferze. Taki styl życia ostatecznie nie tylko wcale nie służy nam, kobietom, ale unieszczęśliwia także mężczyzn.

Jesteś stworzona do relacji, jednak kiedy wszystkimi siłami i za wszelką cenę chcesz zbudować i utrzymać miłość, zderzasz się z mężczyzną, który z taką samą siłą i determinacją broni swojej... wolności. Na tym polu rodzi się cała paleta wyzwań, przeciwności i nieporozumień między Wami, prawda?

Czy to starcie jest nieuniknione? Czy jest sposób, aby pogodzić miłość z wolnością i budować szczęśliwą, satysfakcjonującą i cudownie rozwijającą obie strony relację? O tym właśnie jest ta publikacja.

Usłyszysz m. in.:

  • Odwieczny dylemat: miłość czy wolność?
  • Ile jest prawdy w teorii o drugiej połówce pomarańczy?
  • Czym jest "racja" w relacji?
  • Związki partnerskie - teoria wobec faktów i liczb
  • Dlaczego mężczyzna nie robi tego, czego oczekuje kobieta?
  • Jak dogadać się z facetem - podstawy komunikacji

Poznaj lepiej męski świat i wpłyń na swoją relację jak prawdziwa mistrzyni. Im wcześniej zawalczysz o swój związek, tym szybciej odczujesz satysfakcję i radość z głębokiego zrozumienia między Wami!

Beata Kołodziej – pisarka, autorka książek dla dzieci, scenarzystka, reżyserka. Prowadzi warsztaty poświęcone relacjom i tematyce kobiecości. Z wykształcenia biolog. Prywatnie szczęśliwa żona, mama i (od niedawna) babcia.Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Rewelacja!!!

Bardzo przystępny sposób omówienia tak ważnego tematu jaka jestem ja jako kobieta i jaki jest mężczyzna. Uważam, że każda kobieta powinna przesłuchać te płyty. P. Beata Kołodziej w bardzo prosty sposób odpowiada na nasze pytania. Polecam!!!

autor opinii: Beata

wcześniej nie byłam świadoma

Audiobooka fajnie się słucha gdyż jest w formie wykładu i słychać w tle reakcje słuchających. Dla mnie była bardzo ciekawa; w wielu aspektach już mi znana; niektóre były zupełnie odkrywcze. To nie pierwsza książka o tej tematyce, którą przeczytałam ale ta jest jak konkretna instrukcja, opowiedziana barwnie i dowcipnie tak aby zapadała w pamięć. Gdybym mogła ją przeczytać 30 lat temu uniknęłabym wielu konfliktów w małżeństwie. Gorąco polecam dla wszystkich Pań.

autor opinii: Teresa Kulicka

Informacje techniczne

Czas nagrania: 2 h 38 min.
Format: CD Audio
Wydawnictwo: Rób to, co kochasz
Wydanie: Nowy Sącz 2016
ISBN: 978-83-64855-70-2

Zobacz również

Książka wyróżniona Królowa czy niewolnica? Dlaczego sposób, w jaki dotąd budowałaś relacje, NIE DZIAŁA?
32.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...