BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Krótkie przystanki. Słowo Boże w rodzinie

Ocena:
(1 opinii)

Rodzina, wcielona miłość, żywa komórka Kościoła i społeczności jest włączona w nurt życia w szalonym, czasami niszczącym tempie i musi stawiać czoła obowiązkom, wymaganiom, odpowiedzialności i innym nieprzewidzianym okolicznościom. Dlatego czytanie Biblii wydaje się być iluzją, pobożnym życzeniem zarezerwowanym dla niewielu szczęśliwców.

Ta mała książeczka została napisana z myślą o czasie, obowiązkach i zmęczeniu "normalnej" rodziny. Jest ona pokorną i prostą próbą pomocy małżonkom i członkom rodziny w czytaniu Biblii, a przynajmniej w rozpoczęciu jej czytania, poświęcając temu krótkie, lecz intensywne momenty, rodzaj pokrzepiającego wytchnienia na zakończenie dnia.

Zasugerowane fragmenty Pisma odnoszą się do wydarzeń lub spraw związanych z życiem rodziny i zostały zebrane w pierwszej części (W bruzdach życia), bądź są związane z niektórymi okresami liturgicznymi Kościoła, zebranymi w drugiej części (W bruzdach roku liturgicznego).

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

ciekawa pozycja dla zabieganych

Ciekawa pozycja dla zabieganych, jeden rozdział wystarcza na poranny przejazd metrem. W ciągu dnia można rozważyć i omodlić to co się przeczytało.

autor opinii: Klaudia K

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 100
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-7580-249-8

Zobacz również

Krótkie przystanki. Słowo Boże w rodzinie
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...