BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Kryzys psychologiczny. Wybrane zagadnienia

Ocena:
(1 opinii)

Publikacja stanowi zbiór sześciu odrębnych studiów poświęconych zjawiskom takim, jak: samobójstwo, zabójstwo, choroba terminalna, żal po stracie, gwałt oraz kryzys tożsamości związany z własną orientacją seksualną (homoseksualizm). Spoiwem wiążącym różne zagadnienia jest kryzys psychiczny.

Autorka nie stroni również od nakreślenia propozycji terapeutycznych czy interwencyjnych. Książka Barbary Pileckiej pokazuje kryzys jako szansę znalezienia zgubionego sensu i odnalezienia jego wartości. Kryzys jest więc trudną lekcją życiową, z której możemy jednak wyjść bardziej dojrzali. (...) Kryzys oznacza nie tylko groźbę dla rozwoju osobowości, lecz także szansę dla niej. Jak Feniks z popiołów możemy odrodzić się z głębi kryzysu i rozpocząć dalsze życie, "z nowymi siłami oraz możliwościami".

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

Łatwo i czytelnie napisana książka. W sposób bardzo przejrzysty opisuje podstawowe zagadnienia dotyczące kryzysu psychologicznego. Polecam. Jeżeli chodzi o księgarnie to sprawna i szybka dostawa oraz duże zainteresowanie klientem. Bez żadnych zastrzeżeń.

autor opinii: mp

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 218
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Wydanie: Kraków 2006
ISBN: 83-233-1824-7

Zobacz również

Kryzys psychologiczny. Wybrane zagadnienia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...