BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Kuźnia

Ocena:
(1 opinii)

"Kuźnia" to miejsce, w którym metalom nadaje się odpowiedni kształt, by stały się przydatne. Książka, która trafia do rąk czytelnika, to prawdziwa "kuźnia dusz" - one także wymagają odpowiedniej obróbki, by mogły rozwijać swoje zdolności i dojść do głębokiej zażyłości z Bogiem.

W naszych czasach, nasyconych materializmem, coraz wyraźniej widać, że ludzie są spragnieni duchowości. W każdej epoce historycznej mamy w Kościele mistrzów duchowych. Święty Josemaría Escrivá był mistrzem modlitwy i doświadczonym kierownikiem dusz. W "Kuźni", książce o charakterze głęboko autobiograficznym, dzieli się z nami swoim doświadczeniem i swoimi przeżyciami.

Jakże miałbym nie wziąć twojej duszy - która jest czystym złotem - by oddać ją do kuźni i obrabiać ogniem i młotem, aż z tej bryły złota powstanie wspaniały klejnot do złożenia w ofierze mojemu Bogu, twojemu Bogu?

Z przedmowy autora

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

Mam książkę w twardej oprawie. Bardzo ładna, z zakładką. Treść bardzo bogata, w formie krótkich punktów do rozważania. Noszę przy sobie i czytam w drodze na uczelnię. Poza tym obsługa pracuje wzorowo, kontakt przemiły :)

autor opinii: Sylwia

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 272
Wydawnictwo: Św. Wojciech
Wydanie: Poznań 2014
ISBN: 978-83-7516-477-0

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kuźnia Kuźnia
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...