BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe

Ocena:
(4 opinii)

Potrzebujesz zwolnić? Daj sobie kwadrans. Czas tylko dla siebie. Żeby się zatrzymać. Żeby odkryć prawdę o sobie. Żeby znaleźć to, czego pragniesz.

49 ćwiczeń na uważność to indywidualny program rozwoju osobistego i duchowego. Nauczysz się trwać w obecności Boga, staniesz się kimś wdzięcznym i świadomym siebie.

Każdy etap ćwiczeń wprowadzi Cię na głębszy poziom relacji z Bogiem i samym sobą. Bądź, trwaj, usłysz siebie!

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Ćwiczeń duchowych chyba nie trzeba reklamować. Przystępne dla wszystkich, dają niesamowity wgląd we włąsną duszę i pomagają w kształceniu charakteru. Mimo, iż ćwiczenia te można za darmo pobrać z internetu i wydrukować w domu, o wiele wygodniej jest kupić je w formie tej książeczki. Oprócz oczywistych zalet takich jak twarda okładka, miejsce na notatki przy każdym ćwiczeniu czy format wystarczająco mały, aby zmieściła się nawet w małej torebce, jej główną zaletą jest to, że zbiera wszystkie ćwiczenia w jednym miejscu i w odpowiedniej kolejności, co znacząco pomaga w konskwentej pracy.

autor opinii: Monika Szumiło

Książka ta pozwoliła mi na głębsze poznanie siebie a przede wszystkim na wyciszenie.

Genialne

Świetne ćwiczenia, które naprawdę mogą pomóc w głębszym poznaniu siebie i zbliżeniu się do Boga, doświadczeniu Jego Obecności. Pomagają się wyciszyć w otaczającym nas chaosie. Jednak to wszystko pod jednym warunkiem: systematyczności i regularności. To tylko 15 minut dziennie.

autor opinii: Justyna

Uważna opinia :-)

Książka zawiera niesamowite ćwiczenia, które pomogą człowiekowi w wyciszeniu wewnętrznym, wsłuchaniu się w siebie i świat dookoła. A wszystko to w duchu wiary katolickiej. Część ćwiczeń polega na przykład na smakowaniu napoju i doświadczaniu go wszystkim swoimi zmysłami (smaku, zapachu, temperatury), wszystkich odcieni smakowych. Nikt tego w życiu codziennym nie robi, dla nas poranna kawa jest po prostu dobra lub niedobra, bez wchodzenia w szczegóły z braku czasu. Ta książka pomoże nam choć trochę ujarzmić uciekający nam czas.

autor opinii: Tomasz Urbaniak

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-277-1038-3

Zobacz również

Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...