BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Zróbmy razem. Lampiony, anioły, szopki

Ocena:
(2 opinii)

Książka jest owocem pracy malarki i pisarki. Maria Gołębiewska od lat projektuje i wykonuje lalki, szopki, anioły. Rzeczy, którymi można pięknie ozdobić mieszkanie, stół, choinkę. Bożena Rytel od dawna publikuje w pismach dziecięcych. Ich wspólnym dziełem jest książka, która chce pomóc w świadomym przeżywaniu adwentu i Bożego Narodzenia. Jest adresowana nie tylko do dzieci, ale do całej rodziny i do osób prowadzących zajęcia z dziećmi.

Zawarte w niej praktyczne sposoby wykonania z prostych materiałów (papier, karton, styropian, itp.) 13 wspaniałych przedmiotów: lampionów adwentowych i ozdób choinkowych, przeplatane są wierszami, ilustracjami, wyjaśnieniami tradycji i symboliki adwentowej i bożonarodzeniowej.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Doskonałe źródło inspiracji

Książka zawiera pomysły na proste w wykonaniu ale jednocześnie piękne lampiony, szopki i inne przedmioty towarzyszące nam podczas Adwentu. Dodatkową zaletą publikacji są piękne wiersze, które można czytać dzieciom podczas pracy. Lampion wykonany wg wzoru z książki przez moje dzieci wyszedł tak pięknie, że został publicznie pochwalony i przedstawiony jako wzór przez księdza podczas mszy świętej. Dzieci były zachwycone tym wyróżnieniem.

autor opinii: Agata

Pozytywna

Bardzo ciekawe pomysły, przydatna pozycja szczególnie dla dzieci przedszkolnych i nie tylko

autor opinii: Asia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 80
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Warszawa
ISBN: 83-7031-438-4

Zobacz również

Zróbmy razem. Lampiony, anioły, szopki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...