BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Logika wystarczy

Ocena:
(3 opinii)

Książka zawiera zebrane felietony wygłaszane na antenie Radia Maryja.

Michalkiewicz nie boi się poruszać drażliwych tematów politycznych i gospodarczych. Omawia wszystkie za i przeciw przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, krytykuje manipulowanie państwa przy gospodarce i udowadnia, że liberalizm gospodarczy nie kłóci się z zasadami chrześcijańskimi.

Ujmuje się za najsłabszymi - przy pomocy logiki i zdrowego rozsądku udowadnia, że zgoda na aborcję z powodów tzw. społecznych jest złem - celowo nie używa przy tym argumentów wiary, aby trafić także do niewierzących.

Czytelnicy, którzy znają inne książki Michalkiewicza, z łatwością zauważą konsekwencję autora i dar przewidywania, który można nazwać po prostu umiejętnością myślenia i zdrowego rozsądku.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

wstrządające, niestety...

Pierwszy raz miałem kontakt z większą ilością felietonów pana Michalkiewicza... mam taką strukturę psychiczną, że muszę więcej za jednym razem przeczytać i chociaż książka jest zbiorem z poprzednich lat, to sposób patrzenia autora jest zdecydowanie przekonujący. Warto się zapoznać, by wiedzieć, w jakim świecie żyjemy.

autor opinii: Marek M. Bernaciak

trochę logiki

KAŻDY pOLAK POWINIEN PRZECZYTAĆ ! Większość moich znajomych nie ma pojęcia co tak naprawdę się dzieje w naszym "nieszczęśliwym Kraju"

autor opinii: ewa kowalska

Logika wystarczy - tym ktorzy ja przeczytaja

Ksiazka prezentuje zbior kilkudzisieciu krotkich esejow na tematy polityczne, spoleczne i ekonomiczne. Z wlasciwa sobie celnoscia opinii, zabojcza ironia i zelazna logika autor wyjasnia czytelnikom otaczajaca nas polska rzeczywistosc. Jak zwykle ksiazka godna polecenia.

autor opinii: Damian Kozyra

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 283
Wydawnictwo: von Borowiecky
Wydanie: Warszawa 2008
ISBN: 978-83-607-4805-3

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Logika wystarczy
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...