BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Ludzie 8 dnia. Autostopem do Matki Teresy

Ocena:
(4 opinii)

Dwóch zakonników w habitach, autostopowiczów w drodze do Macedonii, to niecodzienne zjawisko. Ta wyjątkowa podróż, która była szeroko komentowana, budziła zainteresowanie, zaskoczenie, ale też krytykę.

Ojcom: Krzysztofowi i Maciejowi możemy teraz towarzyszyć we wspomnieniach z tej niezwykłej drogi do Matki Teresy. Podróż ta została przepięknie zilustrowana grafikami autorstwa Jolanty Franus.

Krzysztof Pałys, dominikanin, ur. 1979 w Sanoku. Pracował jako operator betoniarki, kopacz rowów w bieszczadzkich lasach, zamiatacz ulic, bileter na hokejowych meczach. Przez rok studiował na wydziale Wiertnictwa, Nafty i Gazu, gdzie po semestrze dyscyplinarnie wyrzucono go z akademika. Ukończył resocjalizację i teologię. Na skutek intelektualnych deficytów wysłany przez Zakon na kolejne studia z zakresu socjoterapii. Pracuje w Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom „Dominik”. Mieszka w Łodzi.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

?

Książka, którą czyta się jednym tchem, a potem wraca się do wybranych fragmentów, aby na spokojnie głębiej je przemyśleć. Myślę, że będę do niej wracać wielokrotnie. Tak jak i inne osoby, którym ją poleciłam.

autor opinii: Jadwiga Falborska

POLECAM!!!

Polecam - genialna książka: wzruszająca, radosna, dająca nadzieję, budująca i motywująca do podejmowania codziennych wyzwań. Książka napisana tak, że czyta się ją niemalże jednym tchem, zawiera wiele wskazówek jak żyć na codzień wiarą i nadzieją. Pomaga spojrzeć na siebie i innych przez pryzmat wiary, takiej najprostszej, zwyczajnej, pokornej i radosnej. Po lekturze będziemy cieszyć się z "małych cudów", jakie możemy dostrzec w naszej codzienności.

autor opinii: Karolina Smętkiewicz

Autostopem do Matki Teresy

Zawsze byłam fanką jazdy autostopem,ale treść którą znalazłam w tej książce ma głęboki wymiar duchowy.Umacnia wiarę w Boga i pokazuje jak można szukać go w codzienności. Razem z bohaterami poznawałam nowych ludzi w drodze,jadąc przez Słowcję,Węgry ,Serbię,Macedonię,Kosowo,Czarnogórę.Byłam na górze Krizevac w Medugorje-cudowne miejsce,miałam okazję być tam kilka razy i autor wspaniale potrafił oddać chryzmat Bośni i Hercegowiny.Dzięki tej podróży poznałam bliżej duchowość Matki Teresy z Kalkuty,jej świętość towarzyszy autostopowiczom a teraz i nam.

autor opinii: Krystyna Pioskowik

Polecam!

Znakomicie napisana, czyta się jednym tchem, a zarazem wiele mądrych myśli. Polecam!

autor opinii: Mateusz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2012
ISBN: 978-83-7033-810-7

Zobacz również

Ludzie 8 dnia. Autostopem do Matki Teresy
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...