BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Mała droga ufności Teresy z Lisieux

Ocena:
(1 opinii)

Książka ta jest zapisem rekolekcji głoszonych w pewnej podmadryckiej parafii w pierwszy weekend października 2010 roku, w okolicach liturgicznego wspomnienia św. Teresy z Lisieux. Została w niej zawarta istota przesłania tej młodej, zmarłej w wieku dwudziestu czterech lat zakonnicy, którą Jan Paweł II ogłosił w 1997 roku Doktorem Kościoła.

Autor objaśnia również, na czym polega odkryta i przeżyta przez Teresę „całkiem nowa mała droga”, „droga ufności i miłości”, której nauczała nowicjuszki w Karmelu w Lisieux.

Droga moja jest wyłącznie drogą ufności i miłości.

Teresa z Lisieux, list do ojca Roullanda

Jacques Philippe – członek Wspólnoty Błogosławieństw od roku 1976 – jest znanym kaznodzieją zarówno w samej Francji, jak i za granicą, a także autorem wielu książek z dziedziny duchowości. W Polsce ukazały się m.in.: Strumienie wody żywej, Powołani do życia, Czas dla Boga.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Genialna, dająca ufność

Autor prowadzi nas za rękę wraz ze św. Teresą. Ta książka da Ci wiele wiary, nadziei, miłości. Polecam ją w rodzinie... i pracy.

autor opinii: Łukasz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 136
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2012
ISBN: 978-83-7033-829-9

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...