BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Mama z pasją

Autorka Susan Merril, prywatnie matka pięciorga dzieci, świadoma natłoku metod i rad wychowawczych zastanawia się nad pytaniami, które nurtują wiele matek. Niektóre z nich zapewne brzmią: Czy dobrze wychowuję swoje dziecko? Jak zyskać pewność, że jestem najlepszą mamą? Jak realizować się jako rodzic?

Książka daje odpowiedź! Jeśli szukasz praktycznego wsparcia i wskazówek w realizacji swojego macierzyństwa, znajdziesz je w "Mamie z pasją".

Autorka doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwań, jakie wiążą się z wychowywaniem dzieci we współczesnym świecie. Po mistrzowsku opowiada swoją historię, przeplatając ją niezmiennymi prawdami Pisma Św., by umocnić i dać nadzieję Czytelnikom. Podaje 10 wskazówek, których przestrzeganie zapewni radość i sukces w wychowywaniu dzieci.

W książce opowiada o sobie jako mamie. Przedstawia swoje sukcesy wychowawcze, jak i problemy, z jakimi musiała się zmierzyć. Dzięki tej pozycji każda mama będzie mogła odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania. Znajdzie receptę na pełne pasji, dobre i skuteczne wychowanie dziecka.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 248
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-7595-824-9

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Mama z pasją Mama z pasją
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...