BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Mikołajek

Ocena:
(4 opinii)

Mikołajek, Joachim, Euzebiusz, Maksencjusz, Alcest, Ananiasz... To imiona najpopularniejszych łobuziaków w historii literatury dziecięcej. Ich przygody bawią polskich czytelników już od pół wieku!

Przez lata książki ukazywały się w niezmienionej szacie graficznej - ten charakterystyczny kwadratowy format rozpoznawał każdy fan serii.

Na pięćdziesiątą rocznicę pierwszego polskiego wydania przygotowaliśmy zupełnie nową edycję cyklu. Nieco większy format i nowe okładki kryją jednak te same przezabawne historie, które ciągle zdobywają nowych czytelników w różnym wieku, zachwycając kolejne pokolenia.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

podziękowania za transakcję

Bardzo profesjonalnie zakończony zakup, pewne trudności zostały rozwiązane i zakończenie było bardzo satysfakcjonujące dla mnie!!!!! Bardzo miła i przyjazna obsługa, kontakt wzorowy. Polecam zakupy zaglądającym na strony tej księgarni!! A książkę rewelacyjnie się czyta małemu synkowi.

autor opinii: Lukk

ponadczasowe

hihi:) taką reakcję wywołuje u mnie myśl o tych książkach. Małe, śliczne, kwadratowe opowiastki. Mikołajek jest rewelacyjnym opowiadaczem, a jego przygody mimo, że takie codzienne dla niejednego dziecka to jednak niezwykłe, bo niezwykle zabawne. Mam całą kolekcje, wszystkie pięć książeczek nie tylko "mikołajka" i przydadzą się na pewno jeszcze nie raz.

Świetne :)

Wspaniałe opowieści. Śmieszą, bawią, uczą. I to już od paru pokoleń. Bo te wydawane przez Naszą Księgarnię, dostepne są już od niemal 50 lat. Jak też w oparciu właśnie o te książki powstał film. Filmu jeszcze nie widziałam, książkę polecam serdecznie :)

bardzo ciekawa ksiazka

to bardzo ciekawa ksiazka serdecznie polecam i zachecam do przeczytania dalszych przydód Mikołajka

autor opinii: becia

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 176
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Wydanie: Warszawa 2017
ISBN: 978-83-10-12699-3

Zobacz również

Mikołajek
26.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 4-5 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...