BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Miłość bez granic. Niezwykła historia miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody

Ocena:
(5 opinii)

To jedna z najbardziej niezwykłych osób na świecie. Ten mężczyzna pomógł tysiącom ludzi odzyskać nadzieję, a tysiące innych zainspirował do walki o swoje marzenia.

Nick Vujicic urodził się BEZ rąk i nóg, a mimo to przezwyciężył strach, kompleksy i olbrzymie bariery i dzisiaj prowadzi niesamowite życie. Jego wystąpienia na YouTubie biją rekordy popularności, a on sam podróżuje po całym świecie, aby pomagać ludziom.

Brzmi niesamowicie, prawda? Jednak mimo tak fantastycznego życia on sam wątpił, czy... kiedykolwiek znajdzie kobietę, która go pokocha i zechce spędzić z nim życie.

Kiedy spotkał Kanae, wszystko się zmieniło.

Teraz dzieli się nieprawdopodobną historią miłości, jaka go spotkała. Swoją opowieścią chce Ci udowodnić jedno: nie trzeba być ideałem, żeby znaleźć prawdziwą miłość!

  • Jeśli szukasz tego jedynego lub tej jedynej...
  • Jeśli straciłeś nadzieję po wielu próbach i zastanawiasz się, czy nie odpuścić...
  • Jeśli chcesz wiedzieć, jak zbudować niezniszczalny związek...

...ta nieprawdopodobna historia podniesie Cię na duchu, że to jest możliwe i że ktoś na Ciebie czeka!

Po tej lekturze odzyskasz radość i odwagę do poszukiwania bratniej duszy, a dzięki mądrym radom Nicka i Kanae zobaczysz, jak zbudować piękny związek na całe życie.

„Miłość bez granic” to inspirująca opowieść o zakochaniu, narzeczeństwie, pierwszych latach małżeństwa i doświadczeniach rodzicielskich. Nick i Kanae pokazują słowem i przykładem, że nawet jeśli zmagamy się z wieloma wyzwaniami, prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody!

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Wspaniała książka!

Ta książka jest wspaniałym świadectwem dwojga ludzi, którzy pragnęli miłości i z tego pragnienia nigdy nie zrezygnowali. Nick Vujicic i jego żona Kanae uczą nas, że prawdziwa miłość istnieje i warto o nią walczyć. Polecam każdemu. Naprawdę warto! :-)

autor opinii: Ewelina Kozłowska

"Miłość bez granic..."

Kupiłam ją na prezent i mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania.

autor opinii: Urszula B.

WSPANIAŁA PRZYGODA

KSIĄŻKA O PRAWDZIE I MIŁOŚCI. BARDZO CIEKAWA. POLECAM WSZYSTKIM.

autor opinii: ANNA

warto

Książka to nie tylko historia człowieka bez rąk i nóg, to nie tylko historia pięknej miłości, ale to przede wszystkim książka o małżeństwie. Niesamowity głoś ZA

autor opinii: Lilla Mianowska

świetna

Książka zawiera dużo cennych porad zarówno dla tych, którzy szukają miłości swojego życia, jak i dla tych, którzy ją odnaleźli. Jest pełna dobrego humoru, mądrości i radości Bożej. Zachęcam do przeczytania!

autor opinii: Beata

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 312
Wydawnictwo: Aetos
Wydanie: Wrocław 2016
ISBN: 978-83-61097-57-0

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Miłość bez granic. Niezwykła historia miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody Miłość bez granic. Niezwykła historia miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody
44.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...