BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Miłość chodzi po Woodstoku

Ocena:
(1 opinii)

Jest to książka, która wspaniale pokazuje jak wielka jest Miłość Boga, że kiedy zaufamy Bogu, to możemy bez problemu stawić czoła przeciwnościom losu i iść z miłością do innych ludzi.

Ks. Rafał Jarosiewicz (1976) ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Siedlcach, specjalizując się w tematyce ewangelizacji, a następnie studia doktoranckie na wydziale duchowości UKSW w Warszawie. Jest autorem książki "Ewangelizacja bez granic", "Miłość chodzi po Woodstocku" (wydanej także na CD), wydawcą i aranżerem wielu płyt CD z autorskimi piosenkami i muzyką oraz innych. Jest dyrektorem Szkoły Nowej Ewangelizacji w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, znanym ze stałej współpracy z hip-hopowymi zespołami Full Power Spirit i Stworzeni do Walki S.D.W. z inicjatywą Przystanek Jezus. Dał początek portalom ewangelizacyjnym: www.pozytywnego.pl oraz www.smsznieba.pl (znanemu z akcji "SMS z nieba"). Prowadzi dziesiątki rekolekcji i kursów ewangelizacyjnych w Polsce i za granicą.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

świetna.

Osobiście u Państwa jej nie kupiłam, ale czytałam. Bardzo mi się podobała, przeczytałam ją jednego dnia chociaż myślałam, że mnie nie zaciekawi, a jednak się myliłam :) Polecam każdemu...

autor opinii: M. M

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 96
Wydawnictwo: Misjonarzy Krwi Chrystusa - Pomoc
Wydanie: Częstochowa 2011
ISBN: 978-83-7256-955-4

Zobacz również

Miłość chodzi po Woodstoku
9.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...