BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Miłość, małżeństwo, rodzina

Praca zbiorowa
Ocena:
(1 opinii)

Badania statystyczne wykazują, że ciągle bardzo ważna jest dla większości ludzi szczęśliwa rodzina. To ona jest synonimem udanego życia. Książka ta to właściwie podręcznik budowania szczęśliwej rodziny: począwszy od rozpoznania i zrozumienia istoty miłości dwojga ludzi, poprzez decyzję o małżeństwie, budowanie udanego związku, trud wychowania i zrozumienia dzieci, przechodzenie przez konflikty i kryzysy, czasem pięknej walce o swoje małżeństwo i rodzinę ku drugiej młodości małżonków przeżywanej po odejściu dzieci.

To prawdziwe kompendium wiedzy rodzinnej, które powinno znaleźć się w każdym domu. Na dokształcanie się nigdy nie jest za późno - tak jak nigdy nie jest za późno, aby być w życiu rodzinnym i w rodzinie szczęśliwym. Powodzenia...

W książce między innymi: "Małżeństwo i rodzina wspólnotą miłości" (Franciszek Adamski), "Przygotowanie do małżeństwa" (Wanda Półtawska), "Małżeństwo jako sakrament" (Czesław Drążek SJ), "Ślub i co dalej..." (Maria Braun-Gałkowska), "Pielęgnowanie uczuć miłości małżeńskiej" (ks. Piotr Poręba), "Relacje w małżeństwie" (Maria Ryś), "Dziecko w rodzinie" (Włodzimierz Fijałkowski), "Etyczne problemy niepłodności" (ks. Jan Orzeszyna), "Konflikty i kryzysy w małżeństwie i rodzinie" (Elżbieta Sujak), "Po odejściu dzieci" (Kinga Wiśniewska-Roszkowska).

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Miłość, małżeństwo, rodzina

Książka napisana przez znane osoby zajmujące się tematyką małżeństwa od strony medycznej, psychologicznej, teologicznej. Jest to pozycja pmocna dla osób, które pomagają przygotować się innym do małżeństwa lub same chcą pogłębić na ten temat wiedzę.

autor opinii: Kamila

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 330
Wydawnictwo: Petrus
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-61533-49-8

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...