BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Moc modlitwy o uzdrowienie

Już tak wiele osób na całym świecie zdaje sobie sprawę, jak bardzo dziś potrzeba nam uzdrowienia - zarówno z dolegliwości fizycznych, jak i różnych zranień psychicznych.

I choć niemal na naszych oczach dokonuje się niesamowity postęp medycyny, wciąż ostatnią deską ratunku jest Boża łaska. Dlaczego tak nieliczni jej doświadczają, choć Bóg chce ją ofiarować wszystkim, którzy o nią proszą?

Ojciec Richard McAlear, od 1976 roku zaangażowany w posługę uzdrawiania, znalazł odpowiedzi na pytania nieraz padające z ust osób, które mimo podejmowania wielu prób modlitwy nie widzą jej owoców.

Ta książka jest więc świadectwem, które ma pokazać moc Boga wszystkim tym, którzy szczerze pragną otworzyć się na Jego łaskę uzdrawiania i uwalniania.

Autor podsuwa zestaw konkretnych porad, co zrobić, by stać się świadkiem prawdziwych cudów.

  Dowiesz się z tej książki:
 • jakimi cechami musi wyróżniać się osoba prosząca o uzdrowienie;
 • co zrobić, by modlitwa przyniosła oczekiwane owoce;
 • czy każdy może zostać przez Boga uleczony;
 • co przeszkadza w przyjęciu Bożej łaski uzdrowienia;
 • jak przezwyciężyć zwątpienie, brak wiary, niepokój i troski codzienności, które utrudniają otwarcie się na dary ofiarowywane nam przez Boga;

To bardzo prosty przewodnik, który pozwoli Ci wejść w rzeczywistość Bożej łaski. Dzięki niemu odważysz się uwierzyć w ogromną moc, którą Bóg przekazuje także Tobie, i już dziś z pomocą tej fascynującej książki zrobisz to, czego od Ciebie oczekuje – z wiarą i ufnością będziesz mógł przyjąć uzdrowienie!

o. Richard McAlear – oblat Maryi Niepokalanej. Ceniony kaznodzieja i rekolekcjonista, podróżujący po całym świecie z modlitwą, dzięki której tysiące ludzi doświadczają uzdrowienia i uwolnienia.

To bardzo potrzebna, kompetentnie napisana książka – niezwykle pomocna zarówno dla tych, którzy chcą doświadczyć uzdrowienia, jak i dla posługujących w Kościele modlitwą o uzdrowienie. o. Piotr Różański SP

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: 2018
ISBN: 9788374829045

Zobacz również

Moc modlitwy o uzdrowienie
29.90 zł
 • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
 • Dostawa za jedyne 9.90 zł
  - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...