O książce
Drogi Kliencie! W Wielkim Tygodniu pracujemy do środy włącznie. W dniach 17-22 kwietnia telefon księgarni będzie nieczynny. Zamówienia złożone od poniedziałku 14 kwietnia będziemy realizować od środy 23 kwietnia.
Życzymy głębokiego przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Moc uwielbienia

Ocena:
(10 opinii)

Modlitwa uwielbienia może dokonać autentycznych cudów w Twoim życiu. Dzięki tej książce nauczysz się tak modlić...

W trudnych sytuacjach często zwracamy się do Boga z prośbą o pomoc. Ale też często w naszej modlitwie słychać pretensje: dlaczego mnie to spotyka? Dlaczego Bóg mnie tak doświadcza?

Łatwo jest ufać Bogu, gdy w życiu dzieją się same dobre rzeczy. Ale jak powierzać Mu samego siebie, gdy nagle znajdziesz się w trudnej sytuacji? Jak wtedy pozostać naprawdę blisko Boga? Jak zamiast Go obwiniać, naprawdę Mu zaufać? A może właśnie - jak dzięki trudnym sytuacjom jeszcze bardziej się do Boga zbliżyć?

Jeśli chciałbyś przeżywać wszelkie trudności zbliżając się do Boga, a nie oddalając od Niego... Jeśli chciałbyś Mu ufać, nawet gdy jest ciężko... Jeśli chciałbyś wyleczyć się z narzekania i zacząć dostrzegać dobro nawet w sytuacjach niemal bez wyjścia...

...tego wszystkiego może dokonać modlitwa uwielbienia. Ogromna moc tej modlitwy dokonuje autentycznych cudów przemiany serca.

Gdy nauczysz się tak modlić, autentycznie możesz doświadczyć Boga w codziennych sytuacjach, nawet tych bardzo trudnych.

Chciałbyś nauczyć się tak modlić i zacząć doświadczać mocy modlitwy uwielbienia? Sięgnij zatem po tę książkę!

Ta treść zmienia życie, wyostrza spojrzenie na wszystko. Ta książka rodzi wiarę, odkrywając różnorodność dróg, po których Bóg prowadzi człowieka. Jest jak dynamit...

Ks. Rafał Jarosiewicz

Merlin R. Carothers jest cenionym rekolekcjonistą, który działa na całym świecie. Napisał kilka bestsellerów o uwielbianiu Boga. Jego książki przetłumaczono na 53 języki i wydano w 17 milionach kopii.

Opinie naszych Klientów (10 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

zdecydowanie polecam :)

Największe rozczarowanie miesiąca

Przykro mi, jestem bardzo rozczarowana tą książką. Może zbyt wiele się spodziewałam, zwiedziona piękną reklamą. Może bardziej będą zadowolone osoby związane z ruchami charyzmatycznymi. Z książki aż chucha takim... protestanckim podejściem do tematu. Nie mam nic przeciw protestantom - jednemu z protestanckich pisarzy zawdzięczam powrót do Kościoła Katolickiego, ale jakoś mnie to raziło. Więcej niż połowa książki to nawiązania do wcześniejszych książek autora - niemal w formie reklamy, co raziło mnie jeszcze bardziej. Bardzo niefajnie. Skorzystałam może w 10% z całej treści, stąd jedna gwiazdka. Jedna ze słabszych pozycji, które ostatnio czytałam. Nie chcę do niej wracać, książkę oddam do biblioteki. Może komuś przyda się bardziej.

autor opinii: Gosia

Moc w słabości

Jest piękna! Zrozumiałam,że wszystko zależy od reakcji na to co się wydarza. Uczę się dziękować,uwielbiać Boga za każdy moment mego życia ON tak naprawdę działa

autor opinii: Dorota

Zmienia życie!

Ta wspaniała książka, którą kilka dni próbowałam zdobyć, zmieniła moje życie. Historie w niej opisane zmieniły moje spojrzenie na trudności, które się pojawiają. Teraz każdego dnia uczę się uwielbiać Boga w tym WSZYSTKIM, co mnie spotyka. I w dobrych, łatwych, przyjemnych rzeczach i w trudach, cierpieniach. Polecam!

autor opinii: Eliza Przystał

Polecam

Wyjątkowa ...... i zmienia podejście ....właściwie do tego, czego nie do końca możemy zrozumieć, polecam..... i dziękuję za możliwość poznania tej wyjątkowej książce ( Szkoła Nowej Ewangelizacji za jej udostępnienie, Pozdrawiam ks. Łukasza z całą ekipą!

autor opinii: Dorota Ługowska

naprawdę może zmienić życiena lepsze

Usłyszałam o tej książce kilka lat temu kiedy nie była dostępna dla polskiego czytelnika. Słuchałam także porywające świadectwa osób,które ją czytały i wtedy bardzo zapragnęłam aby jej treść była dostępna w naszym języku. Dlatego z radością przyjęłam wiadomość, że już jest i ..........przeczytałam jednym tchem. Jest napisana prostym językiem i pełna jest świadectw ludzi, którzy przez wielbienie Boga w tragicznych, smutnych doświadczyli Jego miłości. Zresztą przeczytajcie sami, polecam z czystym sumieniem!

autor opinii: Hanna

polecam :)

Książka bardzo optymistyczna pomimo zawartych w niej treści, które mogą początkowo zaskoczyć i narzucają konkretny model postępowania. Napisana łatwym językiem, lekkim do przyswojenia. Nie wymaga tzw. "burzy mózgów". Piękne spojrzenie na wszystko co otacza każdego z nas. Cieszmy się z tego co daje nam Pan i dziękujmy Mu za to, wielbiąc Go we wszystkim co napotykamy na swojej drodze dnia codziennego :)) Polecam, zdecydowanie polecam!

autor opinii: Ola

wspaniała książka

warto przeczytać by się umocnić i podbudować

Warto przeczytac

Da mnie bardzo piękna książka . Pomogła mi głębiej zaufać Panu Bogu w róznych przeciwnościach losu, staram sie teraz za wszystko uwielbiać Boga..... także za te trudne historie mojego życia. Polecam kazdemu kto ma trudności w zaufaniu Bogu. Jestem teraz przekonana, że On jest obecny we wszystkim co dzieje sie w moim życiu... Ufam Mu !!!!! On wie co dla mnie jest dobre . Jestem dużo spokojniejsza po przeczytaniu tej ksiażki i przekazuję ją innym. Pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Lilianna Urbaniak

POZYTYWNA

Jeśli chcesz naprawdę zmienić swoje życie to kup tę pozycje, bo to co jest w niej zawarte to tego nie da się opowiedzieć, trzeba to po prostu koniecznie przeczytać. Czytałam wiele pozycji ale ta mi otworzyła dopiero oczy co tak naprawdę w życiu trzeba robić, Jak masz problemy to po przeczytaniu tej książki one znikają jeśli się zastosujesz do tego o czym piszę autor. Ja to stosuje i to działa :). Nie jest to aż takie trudne lecz dla nas trochę szokujące.

autor opinii: Basia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Misjonarzy Krwi Chrystusa Pomoc
Wydanie: Częstochowa 2013
ISBN: 978-83-63459-15-4

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Moc uwielbienia Moc uwielbienia
25.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 9,99 zł
    lub za darmo - zobacz
Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa