O książce
Uwaga! Z powodu przerwy w pracy wydawców i hurtowni wszystkie zamówienia złożone od 19 grudnia do 6 stycznia zrealizujemy po przerwie świąteczno-noworocznej (wysyłkę rozpoczynamy od 7 stycznia). Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Moc uwielbienia

Ocena:
(66 opinii)

Modlitwa uwielbienia może dokonać autentycznych cudów w Twoim życiu. Dzięki tej książce nauczysz się tak modlić...

W trudnych sytuacjach często zwracamy się do Boga z prośbą o pomoc. Ale też często w naszej modlitwie słychać pretensje: dlaczego mnie to spotyka? Dlaczego Bóg mnie tak doświadcza?

Łatwo jest ufać Bogu, gdy w życiu dzieją się same dobre rzeczy. Ale jak powierzać Mu samego siebie, gdy nagle znajdziesz się w trudnej sytuacji? Jak wtedy pozostać naprawdę blisko Boga? Jak zamiast Go obwiniać, naprawdę Mu zaufać? A może właśnie - jak dzięki trudnym sytuacjom jeszcze bardziej się do Boga zbliżyć?

Jeśli chciałbyś przeżywać wszelkie trudności zbliżając się do Boga, a nie oddalając od Niego... Jeśli chciałbyś Mu ufać, nawet gdy jest ciężko... Jeśli chciałbyś wyleczyć się z narzekania i zacząć dostrzegać dobro nawet w sytuacjach niemal bez wyjścia...

...tego wszystkiego może dokonać modlitwa uwielbienia. Ogromna moc tej modlitwy dokonuje autentycznych cudów przemiany serca.

Gdy nauczysz się tak modlić, autentycznie możesz doświadczyć Boga w codziennych sytuacjach, nawet tych bardzo trudnych.

Chciałbyś nauczyć się tak modlić i zacząć doświadczać mocy modlitwy uwielbienia? Sięgnij zatem po tę książkę!

Ta treść zmienia życie, wyostrza spojrzenie na wszystko. Ta książka rodzi wiarę, odkrywając różnorodność dróg, po których Bóg prowadzi człowieka. Jest jak dynamit...

Ks. Rafał Jarosiewicz

Merlin R. Carothers jest cenionym rekolekcjonistą, który działa na całym świecie. Napisał kilka bestsellerów o uwielbianiu Boga. Jego książki przetłumaczono na 53 języki i wydano w 17 milionach kopii.

Opinie naszych Klientów (66 opinii)Napisz swoją opinię

ksiązka jak drogowskaz w moim zyciu

Mam bardzo chorą mamę ktora prawie tylko ja musialam się opiekowac. Czesto bylam wykonczona i bezsilna. Kolezanka z pracy powiedziala mi wtedy jak bedzie Ci ciezko to modl sie " Panie Boze dziekuje Ci za to,ze moge sie opiekować moją mamą". Modlilam się często.Wtedy okazalo się ze opieka nad mamą sprawia mi przyjemnośc, a mama czuje się duzo lepiej.A do opieki włączyły się inne osoby. Niedawno dostalam do poczytania tą ksiazke w której znalazlam wskazówki jak życ i dziekować Bogu za wszystko; Czytam juz kolejny raz i odkrywam na nowo. Mam zamiar kupić ją w prezencie mojej corce i kolezance ( ktora walczy z chorobą nowotworowa)

autor opinii: terenia

Wspaniała!

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się czym jest modlitwa lub jak się modlić to odpowiedź znajdziecie w tej książce. Przeczytacie też, że modlitwa to nasza szczególna a więź z Bogiem. Książkę polecam szczególnie dla osób będących we wspólnotach chrześcijańskich , a dla tych którzy nie są we wspólnotach niech będzie zachętą i inspiracją w szukaniu swojej drogi do Boga,Boga-Ojca kochającego miłością miłosierną.

autor opinii: Maria Gąsowska

Książka godna poleceniu

autor opinii: Aneta Długosz

Polecam!!!

Chwała Bogu za tą książkę!!!

autor opinii: Kasia

Niesamowite

Niesamowite przeżycie! Tylko działanie Boga w naszym życiu jest potrzebne nam do szczęścia. Polecam z całego serca!

autor opinii: Ewa Andruszko

doskonała ksiązka, taka do której na kazdym etapie swojego zycia mozna powracac i za kazdym razem dostrzegać nową wartosć w swoim zyciu i relacji z Bogiem.

autor opinii: Patrycja z-b

Nowe spojrzenie na Boga i życie...

Przeczytałam już wiele książek o tematyce religijnej, ale ta jest wyjątkowa. Zmieniła mój świat! Od tej pory pragnę chwalić Boga za wszystko, nawet gdy jest mi ciężko i łzy bezsilności spływają po policzkach. Będę wielkokrotnie wracać do tej pozycji bo daje siłę w trydnych chwilach i konkretnie pokazuje jak się modlić.

autor opinii: Paulina Dobrzyńska

uczy zaufania

Dla wszystkich którzy nie potrafią zaufać Bogu.i mają żal że życie potoczyło się inaczej niż tego pragnęli...

autor opinii: Teresa Tusinska

Moc uwielbienia

Książka zmieniająca życie. Podałam ją na chwilę córce i ta chwila trwała dopóki całej książki nie przeczytała. Mam wrażenie,że jeśli ktoś weźmie ją do reki z własnej woli z zamiarem zobaczenia o czym jest, przeczyta ją cała i zapragnie mieć ją na własność.

autor opinii: Irena S.

Modlitwa warta praktykowania

Zacząłem czytać tą książkę, aby odnaleźć bliższą wieź z Panem Bogiem poprzez modlitwę. To co tam przeczytałem nie od razu zaczęło mnie przekonywać. Ale czytając kolejne strony tej książki co rusz cytowane fragmentami z Biblii sprawiło, że wszystko zaczęło układać się w logiczną całość. Nie jest to łatwa lektura, łatwa droga, wielbić i dziękować Bogu dosłownie za wszystko co złe i co dobre w naszym życiu się dzieje. Zachęcam, aby od początku czytania tej książki otworzyć się na działanie Ducha Świętego. Oczywiście książkę gorąco polecam, bo warta jest przeczytania i praktykowania na co dzień.

autor opinii: Adam Sromecki

Książka zmieniająca życie!

Odkrywcza, niekiedy wręcz zaskakująca, spójna, wciągająca, niezwykle ważna dla każdego! Absolutnie polecam z wszystkich sił!

autor opinii: Wioletta Jadczak

Polecam :-)

Książka naprawdę warta przeczytania :-) Otworzyła mi oczy na wiele spraw; na mnóstwo rzeczy patrzę teraz zupełnie inaczej :-)

autor opinii: Małgosia

Warto przeczytać

Bardzo ciekawa książka. Pozwala spojrzeć na naszą wiarę i relacje z Bogiem w innym świetle. Dobrze się ją czyta i na pewno daje nam do myślenia. Polecam jeśli chcesz zmienić swoje życie.

autor opinii: Agnieszka

Książka okazała sie rewelacyjną lekturą która podniosła mnie na duchu po ciężkich przeżyciach w moim życiu. polecam ją wszystkim którzy tracą wiarę w Boga.

autor opinii: Lidia

Dla mnie bomba

Nigdy nie przypuszczałam,że Bóg może działać poprzez książkę. A tak się dzieje. Pan jest Wielki i Łaskawy. Jeśli chcesz to poczuć to przeczytaj. Zaczęłam ją czytać drugi raz. Słowa uwielbienia to teraz "mój chleb powszedni." Dziękuje Bogu za autora tej książki.

autor opinii: Jagoda z Bielska

Rewelacja

Książka przewartościuje twoje życie. 2 inne osoby, którym pożyczyłem moją książkę, tez to potwierdziły. Kupuje kolejne egzemplarze i przeznaczam na upominek. Jakość wydania nie jest najlepsza, ale zawartość duchowa I klasa. Polecam.

autor opinii: Wojciech Prostacki

Warto przeczytać

Ta książka rzeczywiście zmienia spojrzenie na wszystko. Na wszystkie trudne książki właśnie ta jest kluczem.

autor opinii: Jola

Super Książka

Książkę Moc Uwielbienia poleciła mi moja bratowa,której jestem za to bardzo wdzięczna.Ksiazke tą zamówiłam przez internet gdyż w Hamburgu (miejsce zamieszkania)nie mamy polskiej księgarni.Jestem bardzo wdzięczna księgarni tolle w Lublinie za szybka i miłą obsługę.,obiecuje ze to nie jest moj ostatni zakup u Państwa.A co do książki to polecam ja każdemu ,gdyż gdyby każdy z nas uwielbiał Pana i dziękował za wszystko co mu się przydarza to nie byłoby tyle nienawiści i przemocy na świecie.Niech Bóg będzie z Wami wszystkimi .🙏

autor opinii: Edyta Trigoni

przełomowa książka

"Moc uwielbienia" to jedna z najlepszych książek, jakie znam. Gdy ją zamawiałam - miałam w sobie mieszankę ciekawości i sceptycyzmu. Modlitwa uwielbienia nie była jak dotąd moją mocną stroną. Widziałam często ludzi wokół mnie podczas modlitwy, adoracji - z twarzami i oczami jaśniejącymi tym specyficznym blaskiem... A moje serce - ociężałe... Książka pokazała mi, że modlitwa uwielbienia jest dla mnie możliwa. Co więcej - łatwa. I - niezwykle skuteczna. Moje serce zmienia się pod jej wpływem. Począwszy od pierwszych stron - zaczęłam nią nasiąkać. Polecam każdemu. Szczególnie tym, którzy myślą, że modlitwa uwielbienia w ich sytuacji jest zbyt trudna.

autor opinii: Anna

Polecam!

Prawdopodobnie jedna z najbardziej wartościowych książek w dziejach świata - polecam wszystkim serdecznie!

autor opinii: Magda

polecam!

Książka pokazuje nowe spojrzenie na relację ze Stwórcą i choć modlitwa uwielbienia za rzeczy najgorsze w życiu może wydawać się czymś niedorzecznym, to jednak to rzeczywiście działa. Widziałam już takie przypadki i doświadczyłam też tego w swoim życiu. Chciałam dzięki lekturze tej pozycji nauczyć się modlitwy uwielbienia i tak się stało. Polecam każdemu, kto ma podobną potrzebę, ale polecam też wszystkim, którzy mają trudne życiowe sytuacje i nie widzą możliwości wyjścia, by z wiarą spróbowali sposobu, którym jest modlitwa uwielbienia Boga za wszystko, co się ma. Bądź uwielbiony Boże za książkę, która jak wierzę, przyniesie wiele dobra! Chwała Panu|!

autor opinii: Renata

Podstawa wewnętrznego spokoju

Genialna ksiązka protestanckiego księdza. Właściwie to zrobiliście sobie źle proponując mi tę książkę, bo ona i ten ksiądz podsumowali i dopełnili kolejny etap mojego życia i właściwie nie mam potrzeby czytania więcej literatury chrześcijańskiej w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Przeczytałam pełno innych książek wcześniej, też świetnych, ale ta jest wisienką na torcie. Mówi po prostu kim jest chrześcijanin i co powinien robić, żeby czuć wewnętrzny spokój i radość, jedność z Bogiem i oczekiwać spokojnie na spełnienie pragnień swojego serca. Teraz pozostaje mi już tylko zabrać się za chrześcijańską medytację. Nie książka zupełnie nie jest o tym, nie o medytacji, to tylko mój kolejny etap rozwoju i najlepsza dla mnie modlitwa.

autor opinii: Ewa Bartczak

Treść tej książki w cudowny sposób odmieniła, i ubogaciła przeżywanie szczególnie tych trudnych doświadczeń w mojej codzienności. Każde zdarzenie w naszym życiu służy czemuś głębszemu, jest zadane aby odkryć jego sens i podziękować Dobremu Bogu. Prosty język przekazu, liczne przykłady sprawiają, że książkę czyta się szybko. Polecam, bo warto.

autor opinii: Joanna J.

Książka godna polecenia , uświadamia że w Zyciu nie tylko za dobre wydarzenia dziękuje się Bogu , ale właśnie w trudach , Uwielbiać BOGA za wszytko w Życiu

autor opinii: Katarzyna Wołcyrz

dla każdego

Jestem tak bardzo pod jej wpływem że brakuje mi słów. Tak nam trudno uwierzyć że Bóg jest we wszystkim na świecie , w naszym codziennym życiu . Wystarczy dać mu szansę a udowodni nam że wszystko pochodzi od Niego . Jestem o tym przekonana na własnym życiu i jestem szczęśliwa że to Bóg jest moją ''nawigacją''o wiele łatwiej jest znieść trudy dnia codziennego np.chore dziecko POWINNA BYĆ LEKTURĄ OBOWIĄZKOWĄ

autor opinii: Adriana Puhaczewska

Piorunujące!

Czytam powyższą pozycję po kawałku i wielokrotnie tak aby niczego nie uronić, niczego nie przegapić! Cieszę się że mogę teraz spojrzeć inaczej na swoje życie- i tak, najpierw mechanicznie i z trudem zaczęłam w czasie adoracji dziękować Bogu za to czego naprawdę szczerze nienawidziłam przez wiele lat, i tak: śmierci ojca kiedy miałam 10 lat, wieloletniego alkoholizmu męża, niepełnosprawności mojej córki, niepełnosprawności a potem jeszcze poważniejszych skutków wylewu mojej siostry, separacji utraty nowego domu....i wielu innych równie atrakcyjnych zdarzeń. Staram się dziękować Bogu dosłownie za wszystko i będę to robić stale chociaż czasem bez przekonania. Wierzę że w końcu zaczną się dziać cuda!

autor opinii: Irena Mazur

Moc Uwielbienia

Czytałam 'jednym tchem'. Bardzo dobra książka, polecam ją gorąco swoim znajomym.

autor opinii: Jadwiga Bartosz

Książka pisana językiem prosty, obrazowym, oparta na wielu świadectwach. Tej książki się nie czyta - ją się pochłania :)

autor opinii: Lucyna Gaszek

OK.

Bardzo sprawna, szybka przesylka. Polecam.

Rewelacyjna

Dobrze napisana wartościowa książka godna polecenia.

autor opinii: Wojciech Prostacki

Zdecydowanie polecam!

Ta książka jest potrzebna każdemu. Ja jestem członkiem ruchu Odnowy w Duchu Świętym i dary Ducha Świętego zostały wylane nade mną w 2011 roku, a teraz sam uczestniczę w posłudze wstawienniczej za innymi osobami. Ta książka dała mi wiele odpowiedzi na problemy które miałem. Polecam.

autor opinii: Jarek Michalski

Ożywcza lektura

Książka w sposób facsynujący tlumaczy, jak żyć fragmentami Pisma Świętego, traktując je jako treści personalnie do nas kierrowane przez Pana. Lektura ożywia modlitwę i rozwija wiarę. Polecam :-)

autor opinii: Magda Moll-Musiał

Nareszcie... jest

Od dawna poszukiwałam książki przedstawiającej modlitwę uwielbienia i nareszcie znalazłam. Sposób przedstawiania czym jest ten rodzaj modlitwy jest bardzo przystępny i rozwiewa wszelki wątpliwości, także osób podchodzących do tematu z rezerwą. Pozdrawiam i polecam

autor opinii: Dorota Surtel

Moc uwielbienia

Bardzo pomocna i dobra książka. Polecam !!!

autor opinii: Krzysztof Peśla

Zmienia ŻYCIE

Polecam dla wszystkich, bez wyjątku. Bóg działa zawsze i we wszystkim (skich). Nikt, komu ją poleciłem nie był lub nie jest zawiedziny... wystarczy otworzyc się na Jezusa Chrystusa ... On sam robi resztę. Bez względu na wyznanie i przynależność do jakiegokolwiek Koścoła...

autor opinii: Rafał Tulik

''Moc uwielbienia"

Ciekawe podejście i wartościowa książka, polecam

autor opinii: Beata

mocna

"Moc uwielbienia" to druga w moim życiu książka, o której z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że przyczynia się do przemiany serca. A co za tym idzie - do przemiany myślenia i przemiany życia. Już w trakcie czytania czułam, jak w moim sercu topnieją kamienie i głazy noszone przez lata, jak wypełniam się radością i miłością... Niesamowite! Polecam :-)

autor opinii: Anna ratajczyk

Niesamowita

"Moc uwielbienia" to jest niesamowita moc. Wysłuchałem w swoim życiu dziesiątki tysięcy kazań i nauk, ale prawie żaden kaznodzieja nie potrafił do mnie dotrzeć jak zrobił to autor tej książki. Jest rewelacyjna, polecam wszystkim do przeczytania.

autor opinii: Włodzimierz Łuszcz

"Moc uwielbienia"

Książka doskonała. Wyzwala w człowieku chęć poznania siły Ducha Świętego. Sprawia, że rozwiązują się problemy, tkwiące w człowieku wiele lat. Światłość i przejrzystość jej terminologii przenika każdego. Boża moc i jej obecność pozwalają na codzienne obcowanie z "Pomocną Dłonią". Jakże szybko można zrozumieć, że jest się cząstką Bożego Planu.

autor opinii: Teresa Kmieć

Polecam!

"Moc uwielbienia" zupełnie zmieniła moje myślenie o modlitwie uwielbienia. Nie jest to łatwa przemiana, ale z pewnością warto podjąć trud o przebudzenie serca.

autor opinii: Kasia

moc uwielbienia

nie jestem osobą elokwentną ale ta książka pomogła mi w moim rozwoju i życiu duchowym nauczyła że za wszystko trzeba Panu dziękować a nie tylko prosić i żądać w górę serca i chwała Panu,

autor opinii: magdalena morelowska

Książka, która zmienia myślenie.

REWOLUCJA!!! Do tej pory dziękowałam Bogu za wszystko co dobre przydarza się w moim życiu. Po przeczytaniu tej książki wiem, że to za mało. Teraz wiem, że należy dziękować i wielbić Boga za wszystko co się dzieje, bo jest to część Bożego planu. Przeczytałam i kupiłam kila, żeby przekazywać tę książkę dalej...

autor opinii: Marysia z Koszalina

uwielbienie

Niby nic nowego, bo przecież Bogu powinno się dziękować za wszystko. Książka pt. "Moc uwielbienia" uświadamia to bardzo mocno, zwłaszcza konieczność dziękowania za rzeczy przykre, niemiłe, trudne itd. Taka postawa wydaje się być nie całkiem zrozumiała. Jak to Autor książki pisze jest to jednak konieczne do otwarcia się całkowitego na działanie Boga. I ta myśl jest najcenniejsza w tej książce - za wszystko dziękujemy Bogu a Bóg sam już lepiej wie jak nami dalej pokierować.

autor opinii: Krystyna Boratyńska

Naprawdę świetna

Lubię czytać dobre książki i ta należy naprawdę do bardzo dobrych.Polecam

autor opinii: Teresa Ziółkowska

zadziwiajaca!

Po przeczytaniu inaczej patrzę na problemy, dziękuję za nie i w każdym problemie znajduję element działania Boga. Pozwala zrozumień trudności , które Cię spotykają. Polecam.

autor opinii: Bogusia

Dla mnie ta książka jest za bardzo "amerykańska", my (ja) chyba trochę inaczej przeżywamy wiarę.A może brak nam tego bezwarunkowego otwarcia i hurra-optymizmu? Ale przeczytać warto, choćby po to, by zobaczyć wiarę innych.

autor opinii: Janina Nowicka

Moc Uwielbienia

Książka jest super , każdy powinien ją przeczytać, tak jak pisze autor bardzo zmienia sposób modlitwy i spostrzegania Pana Boga, a zarazem przemienia samego człowieka , daje wiele RADOŚCI i przepełnia MIŁOŚCIĄ do Boga i ludzi. Polecam. Skala jest za mała , oceniam ją jako BEZCENNĄ

autor opinii: Lucyna

Świetna książka. Uczy nie tylko modlitwy, ale przede wszystkim budowania głębokiej relacji z Bogiem. Ogromna pomoc w życiu duchowym!

autor opinii: Jolanta Wiśniewska

Super książka!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moc uwielbienia Merlin R.Carothers

Wspaniała książka, przyjemnie się ją czyta od samego momentu dostarczenia. Dziękuję za życzenia " miłej lektury". Z taką zachętą na pewno czyta się z ochotą.

autor opinii: Urszula Szulc

Warto przeczytać!

Książka bardzo wartościowa, pozwala inaczej spojrzeć na nasze życie. Polecam gorąco!

autor opinii: Renata

rozwój osobisty

Książka wymaga skupienia kiedy się ją czyta. Dlatego polecam ją jako wieczorną modlitwę.Daje nadzieję, wiarę w poprawę tego o co prosimy.Język czasami trudny, ukryte podteksty.Dlatego osobiscie polecam powroty do tej pozycji.Ja studiuję ją drugi raz i znajduję to czego wczesniej nie zauważałam.Książka jest bezcenna, teraz jest dla mnie drogowskazem i z całego serca ją polecam.

autor opinii: Dorota Ejchman

Moc uwielbienia

Dziękuję Panu Bogu, że mogłam przeczytać taką wspaniałą książkę. Na wiarę spojrzałam zupełnie inaczej, zrozumiałam wiele rzeczy i na wiele otwarły mi się oczy. Oczywiste sprawy nabrały teraz innego wymiaru, a trudne wydarzenia mojego życia znalazły odpowiedź. Zaczęłam inaczej się modlić, czuć się szczęśliwszą, a Bóg stał mi się bliższy niż kiedykolwiek. Zachęcam każdego do jej przeczytania, bo wiek czytelnika nie ma tu żadnego znaczenia. Żałuję, że wcześniej nikt mi o tym nie powiedział. Pozdrawiam. Monika

Uwielbienie i podziękowania

Do tej pory wydawało mi się,że potrafię być wdzięczna.Ta książka uczy jak nie tylko być wdzięcznym wobec dobra, łask ,które otrzymujemy,ale także aby uwielbiać Boga w tych trudnych sytuacjach problemach bo nawet z najgorszej tragedii Bóg wyprowadza mocą dobro!

autor opinii: Paula

Rewelacyjna książka

Książka,która wywarła na mnie ogromne wrażenie.Uczy ona prawdziwego i pełnego wiary uwielbienia dla naszego Stwórcy,choc tak trudno to robić,gdy ,,wali się nam życie".Polecam

autor opinii: Iwona Kupniewska

Wspaniała polecam wszystkim

Dobra dla wszystkich szczególnie dla tych co szukają rozwiązań dal pogmatwanego życia dla siebie, rodziny i innych

autor opinii: Rafał

polecam

zdecydowanie polecam :)

Największe rozczarowanie miesiąca

Przykro mi, jestem bardzo rozczarowana tą książką. Może zbyt wiele się spodziewałam, zwiedziona piękną reklamą. Może bardziej będą zadowolone osoby związane z ruchami charyzmatycznymi. Z książki aż chucha takim... protestanckim podejściem do tematu. Nie mam nic przeciw protestantom - jednemu z protestanckich pisarzy zawdzięczam powrót do Kościoła Katolickiego, ale jakoś mnie to raziło. Więcej niż połowa książki to nawiązania do wcześniejszych książek autora - niemal w formie reklamy, co raziło mnie jeszcze bardziej. Bardzo niefajnie. Skorzystałam może w 10% z całej treści, stąd jedna gwiazdka. Jedna ze słabszych pozycji, które ostatnio czytałam. Nie chcę do niej wracać, książkę oddam do biblioteki. Może komuś przyda się bardziej.

autor opinii: Gosia

Moc w słabości

Jest piękna! Zrozumiałam,że wszystko zależy od reakcji na to co się wydarza. Uczę się dziękować,uwielbiać Boga za każdy moment mego życia ON tak naprawdę działa

autor opinii: Dorota

Zmienia życie!

Ta wspaniała książka, którą kilka dni próbowałam zdobyć, zmieniła moje życie. Historie w niej opisane zmieniły moje spojrzenie na trudności, które się pojawiają. Teraz każdego dnia uczę się uwielbiać Boga w tym WSZYSTKIM, co mnie spotyka. I w dobrych, łatwych, przyjemnych rzeczach i w trudach, cierpieniach. Polecam!

autor opinii: Eliza Przystał

Polecam

Wyjątkowa ...... i zmienia podejście ....właściwie do tego, czego nie do końca możemy zrozumieć, polecam..... i dziękuję za możliwość poznania tej wyjątkowej książce ( Szkoła Nowej Ewangelizacji za jej udostępnienie, Pozdrawiam ks. Łukasza z całą ekipą!

autor opinii: Dorota Ługowska

naprawdę może zmienić życiena lepsze

Usłyszałam o tej książce kilka lat temu kiedy nie była dostępna dla polskiego czytelnika. Słuchałam także porywające świadectwa osób,które ją czytały i wtedy bardzo zapragnęłam aby jej treść była dostępna w naszym języku. Dlatego z radością przyjęłam wiadomość, że już jest i ..........przeczytałam jednym tchem. Jest napisana prostym językiem i pełna jest świadectw ludzi, którzy przez wielbienie Boga w tragicznych, smutnych doświadczyli Jego miłości. Zresztą przeczytajcie sami, polecam z czystym sumieniem!

autor opinii: Hanna

polecam :)

Książka bardzo optymistyczna pomimo zawartych w niej treści, które mogą początkowo zaskoczyć i narzucają konkretny model postępowania. Napisana łatwym językiem, lekkim do przyswojenia. Nie wymaga tzw. "burzy mózgów". Piękne spojrzenie na wszystko co otacza każdego z nas. Cieszmy się z tego co daje nam Pan i dziękujmy Mu za to, wielbiąc Go we wszystkim co napotykamy na swojej drodze dnia codziennego :)) Polecam, zdecydowanie polecam!

autor opinii: Ola

wspaniała książka

warto przeczytać by się umocnić i podbudować

Warto przeczytac

Da mnie bardzo piękna książka . Pomogła mi głębiej zaufać Panu Bogu w róznych przeciwnościach losu, staram sie teraz za wszystko uwielbiać Boga..... także za te trudne historie mojego życia. Polecam kazdemu kto ma trudności w zaufaniu Bogu. Jestem teraz przekonana, że On jest obecny we wszystkim co dzieje sie w moim życiu... Ufam Mu !!!!! On wie co dla mnie jest dobre . Jestem dużo spokojniejsza po przeczytaniu tej ksiażki i przekazuję ją innym. Pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Lilianna Urbaniak

POZYTYWNA

Jeśli chcesz naprawdę zmienić swoje życie to kup tę pozycje, bo to co jest w niej zawarte to tego nie da się opowiedzieć, trzeba to po prostu koniecznie przeczytać. Czytałam wiele pozycji ale ta mi otworzyła dopiero oczy co tak naprawdę w życiu trzeba robić, Jak masz problemy to po przeczytaniu tej książki one znikają jeśli się zastosujesz do tego o czym piszę autor. Ja to stosuje i to działa :). Nie jest to aż takie trudne lecz dla nas trochę szokujące.

autor opinii: Basia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Misjonarzy Krwi Chrystusa Pomoc
Wydanie: Częstochowa 2013
ISBN: 978-83-63459-15-4

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Moc uwielbienia Moc uwielbienia
25.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    lub za darmo - zobacz
Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa