BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Modlitewnik dla małżeństw niesakramentalnych

Ocena:
(1 opinii)

Ci, których Kościół nie może dopuścić do stołu eucharystycznego, mogą i powinni korzystać z obficie zastawionego stołu słowa Bożego, to jest rozważać Pismo Święte, a także uczestniczyć w liturgii, adorować Najświętszy Sakrament, modlić się indywidualnie i korzystać z bogactwa form uświęconych przez Kościół, czyli czynić pokutę, praktykować miłosierdzie, świadczyć o Chrystusie w życiu rodzinnym i społecznym.

Ta jedność Kościoła, choć nie wyraża się dla rozwiedzionych w przyjmowaniu Komunii Świętej, jest możliwa w łączności z dawcą życia w sakramencie chrztu świętego, Chrystusem, który umarł i zmartwychwstał prawdziwie za wielu.

Modlitewnik zawiera modlitwy zarówno do odmawiania indywidualnego, jak i wspólnie z osobą, z którą pozostaje się w związku, modlitwy w codzienności i w szczególnych sytuacjach życiowych, propozycję rachunku sumienia, rozważania drogi krzyżowej oraz tajemnic różańcowych. Cennym dodatkiem jest aneks zawierający informację o duszpasterstwach związków niesakramentalnych.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Polecam książkę, modlitewnik , otrzymałam wiele odpowiedzi które mnie nurtowały, jako że żyję w związku niesakramentalnym nie miałam pewności co do odmawiania niektórych modlitw.

autor opinii: Bożena

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 220
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7482-546-7

Zobacz również

Modlitewnik dla małżeństw niesakramentalnych
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 4-5 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...