BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Modlitewnik za przyczyną błogosławionego Jana Pawła II

Najbardziej wyczekiwany modlitewnik w historii! Starannie przygotowywany od dłuższego czasu, może być rozpowszechniany - zgodnie z procedurą kościelną - dopiero w momencie ogłoszenia Jana Pawła II błogosławionym. Tymczasem z badań wynika, że jeszcze przed beatyfikacją za wstawiennictwem naszego papieża modliła się ponad połowa Polaków! Na modlitewnik czeka zatem większość z nas.

Mamy nadzieję, że ten pięknie wydany, z obszernym zbiorem modlitw za przyczyną Błogosławionego modlitewnik znajdzie się w większości polskich domów, a korzystanie z niego stanie się stałą praktyką. Wydany z datą 1 maja 2011 roku, najprawdopodobniej pierwszy w świecie modlitewnik za przyczyną błogosławionego Jana Pawła II będzie też wspaniałą, pokoleniową pamiątką niezwykłego wydarzenia, które jest przed nami.

Modlitewnik opatrzył wstępem nuncjusz apostolski w Polsce abp Celestino Migliore. Znajdziemy w nim m.in.: Modlitwę o kanonizację bł. Jana Pawła II, Dziękczynienie za życie bł. Jana Pawła II, Modlitwę za "pokolenie JP2", modlitwy pacierzowe, do polskich świętych, do wszystkich świętych i błogosławionych wyniesionych na ołtarze przez Jana Pawła II, różnorodne prośby modlitewne za przyczyną Jana Pawła II, modlitwy rodzinne, osobiste, rozważania i litanie oraz nabożeństwa.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 248
Wydawnictwo: Rafael
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-7569-229-7

Zobacz również

Modlitewnik za przyczyną błogosławionego Jana Pawła II
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...