BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 1 Okres Adwentu i Bożego Narodzenia

Ocena:
(21 opinii)

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień to seria czterech książek, będących wprowadzeniem do modlitwy, ale także czytań i Ewangelii w danym dniu.

Książka jest praktyczną pomocą dla tych, którzy pragną na co dzień rozeznawać wolę Bożą w Jego Słowie. Proponowane w niej rozważania mają charakter prostych pytań - impulsów, związanych z Ewangelią czytaną przez Kościół w dany dzień. Jej autor, ksiądz Krzysztof Wons, znany i ceniony rekolekcjonista, prowadzi Czytelnika do serca ewangelicznego tekstu, by mógł skonfrontować z nim swoje życie.

Opinie naszych Klientów (21 opinii)Napisz swoją opinię

"Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 1 Okres Adwentu i Bożego Narodzenia"

Polecam tą pozycję. Ks. Krzysztof Wons bardzo wnikliwie przybliża Ewangelię.

autor opinii: Krystyna Dycha

polecam

Polecam w 100 % Napisane w prosty dostepny sposob.Szybka wysylka

autor opinii: Joanna

bardzo dobra

Bardzo pomoce w codziennej modlitwie Ewangelią. Bardzo dobry podział na dnie, tygodnie i roki liturgiczne - ułatwia to szukanie konkretnego czytania. W końcu znalazłam książke,która pomaga mi się modlić! :)

autor opinii: Justyna Sarosiek

Podoba mi sie

Książka bardzo pomocna, aby nauczyć sie modlić Słowem Bozym

autor opinii: Ewa Misztal

Podoba mi sie

Książka bardzo pomocna, aby nauczyć sie modlić Słowem Bozym

autor opinii: Ewa Misztal

Długofalowa inwestycja

Dokupiłam brakujący mi tom Modlitwy ewangelią na każdy dzień. To dobra inwestycja w pogłębianie relacji z Bogiem. Rozważania zawarte w książkach są pomocne nie tylko w codziennym czytaniu Ewangelii .Wykorzystuję je do prowadzenia medytacji dla większej grupy osób na dniach skupienia. Sprawdzą się też bardzo dobrze w obecnym okresie 40 dni wielkiego postu, które warto przeznaczyć na zatrzymanie się w tej niepojętej gonitwie życiowej, która przyspiesza z dnia na dzień prowadząc do bezmyślnej wegetacji. To komplet książek aktualnych cały rok. Dziękuję za magnetyczną zakładkę i osobisty dopisek:Miłej lektury.

autor opinii: Beata

NAJLEPSZA KSIĘGARNIA

Gdy książka do mnie doszła... ZANIEMÓWIŁAM! Na mojej twarzy pojawił się wielki uśmiech, gdy zobaczyłam ODRĘCZNIE napisaną karteczkę: MIŁEJ LEKTURY! Nie odbyło się też bez gratisów :)) SERDECZNIE POLECAM!

autor opinii: Ola Franczeska

gorąco polecam

Wielu z nas czyta Biblię, jednak nie każdy ją rozumie. Ta książka pozwoliła mi zrozumieć tekst Ewangelii. To tak, jakbyś miał coaching. W oparciu o tekst Ewangelii zadawane są pytania, które powinieneś przemyśleć i sobie na nie odpowiedzieć na modlitwie. Pozwala to poznać lepiej siebie i zbliżyć się przez Jezusa do Boga. Mnie bardzo pomaga takie podejście. Niektóre pytania są trudne, ale tylko przez odpowiedź na trudne pytania, chęć zmiany i określenie nowych celów możemy pójść dalej. Wierzę, że ścieżką wytyczoną przez Słowo. Gorąco polecam wszystkim, którzy poszukują odpowiedzi na ważne pytania

autor opinii: Monika

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 1 Okres Adwentu i Bożego Narodzenia autor: Ks. Krzysztof Wons SDS

To jest książka gdzie autor kieruje nasze myśli, na ścieżkami jakimi powinna iść nasza rozmowa z Bogiem. W skupieniu, w słowach Pisma Świętego, kśiążka pomaga nam zrozumieś, co Bóg chce nam powiedzieć i jaka powinna być nasza odpowiedź, i pokazuje nasza zobowiązania wobec wielkiego miłosierdzia Boga do stworzenia. Jestem bardzo zadowolony z posiadania tej książki. Polecam wszystkim, kto chciałby z Pismem Świętym w danym dniu prowadzić owocną rozmowę z Panem Bogiem i wyrazić swą wdzięczność za swoje życie, i za to co otrzymaliśmy od naszego Stwórcy. E. Ch.

autor opinii: Edward Choina

opinia

Zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Jestem zadowolona z usług tej księgarni.

autor opinii: Ewa

spotkać Pana

Bardzo przydatna pozycja pomaga zbliżyć się do Boga i Go doświadczyć w swoim życiu. Kwestie które są tam omawiane są bardzo osobiste trafiają do serca. Osobiście polecam.

autor opinii: Monika Karczewska

wszystkie 4-ry tomy b.dobre szczeg dla ludzi ze wspólnot gdzie jest modlitwa ewanelią b. to pomaga

autor opinii: anna nowak

ok

super

autor opinii: pawel gajewski

Modlitwa Ewangelią

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień to idealny wstęp do zadań czekających na mnie w codzienności. Każdego ranka zanurzam się w słowo kierowane do mnie przez mojego Kochanego Ojca który po prostu wszystko wie lepiej i ma dla mnie doskonały plan. Codzienne rozważanie Słowa Bożego to powiew Ducha Świętego który uczy nie przeszkadzać Panu Bogu. "Modlitwa Ewangelią na każdy dzień" to doskonała pomoc w realizowaniu a często też i zrozumieniu Bożego planu względem mnie. Gorąco polecam wszystkie tomy.

autor opinii: Ryszard Kabala

Rewelacja!! :)

Witam;) Miałam możliwość przeczytania innych książek ks. K. Wonsa i nigdy sie nie zawiodłam biorąc pod uwagę treści.. Modlitwa Ewangelia na każdy dzień w okresie adwentu i Bożego Narodzenia w dużym stopniu pozwoliła przygotować się do narodzenia Jezusa- narodzenia w sercu..Ta książka naprawdę umożliwia poznanie Słowa Bożego i rozważyć i w sposób prosty przełożyć to na nasze życie we współczesnym świecie.. POLECAM!!!;))

autor opinii: Julka

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień wszystkie 4 Tomy są świetne. Sam z nich korzystam, a ostatnio zostały wysłane do USA. Osoba zamawiająca mówiła, że to jest pozycja na którą czekał; rozważają Ewangelię w grupie biblijnej

autor opinii: ks. Adam Stawarz

KSIAZKE NAKUPILAM W TRAKCIE TRWANIA ADWENTU,ZOBACZYLAM JA U ZNAJOMEJ I POSTANOWILAM KUPIC,BO MA PRZYSTEPNA TRESC I POMAGA GLEBIEJ PRZEZYC OKRES ADWENTU,MIMO WIELU OBOWIAZKOW,ZNALAZLAM CZAS NA ZGLEBIANIE TRESCI PRZEZNACZONEJ NA KAZDY DZIEN,CZYTAJAC NA GLOS,BY MAZ ROWNIEZ BRAL UDZIAL W ROZWAZANIU SLOWA BOZEGO.POLECAM JA INNYM,MAM ZAMIAR NABYC ROWNIEZ NA OKRES WIELKIEGO POSTU .

autor opinii: MARIA SMENTOCH

Polecam

Książka jest naprawdę piękna. Bardzo "porządkuje" życie duchowe.

autor opinii: Dorota

Modlitwa Ewangelią o. Wonsa

Bardzo polecamy! Obydwoje z mężem codziennie korzystamy z myśli i pytań proponowanych do rozważań Ewangelii z dnia. Wiele nowych treści, zaskakujących spojrzeń na teksty i treści znane od dawna. Opinia ta dotyczy również pozostałych trzech części tego cyklu.

autor opinii: Agnieszka Malinowska

Bardzoi dobra pozycja

Jestem osobiście bardzo zadowolona z Modlitwy Ewangelią na każdy dzień, pozwoliła mi dobrze przygotowac sie do świąt. Jest bardzo czytaelna

autor opinii: Magdalena skurzynska

Modlitwa Ewangelią

Seria ksiażek ks. Krzysztofa Wonsa pt."Modlitwa Ewangelią na każdy dzień" przeznaczona jest dla każdego, kto chce medytować nad Słowem Dobrej Nowiny. Poprzez krótkie refleksje, wnioski i pytania autora niezwykle pomaga w codziennym rozmyślaniu. Widać tu doświadczenie wiary ks. Wonsa, którym chce się on podzielić z innymi.

autor opinii: Robert Kalbarczyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 140
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2006
ISBN: 83-60082-87-1

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 1 Okres Adwentu i Bożego Narodzenia Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 1 Okres Adwentu i Bożego Narodzenia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...