O książce

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 2 Wielki Post i Wielkanoc

Ocena:
(6 opinii)

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień to seria czterech książek zawierających wprowadzenia do codziennej liturgii, ale też może być użyteczna poza nią, poza liturgią i kościołem, po prostu, w domu, w którym w chwili ciszy, w ciągu zaledwie 10 minut, w oderwaniu się od sprzątania go, gotowania obiadu czy "ślęczenia" przy komputerze, albo - co gorsza - "nic nie robienia", z jej pomocą można wyciszyć się i trochę podumać o życiu, o potrzebie Boga, o tym, co dobre..., a może swoje codzienne sprawy polecić Bogu w krótkiej modlitwie..., z jej pomocą...

Jej autorem jest ksiądz, Krzysztof Wons, znany i ceniony rekolekcjonista, spowiednik. Warto z niej skorzystać, naprawdę warto..., zwłaszcza w atmosferze nadchodzącego Wielkiego Postu.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Gorąco polecam. Książka ta jest mi ogromną pomocą w codziennej modlitwie Słowem Bożym.

autor opinii: Ania

Bliskosc Boga

Rozwazania zawarte w ksiazce sa bardzo glebokie i dotykaja mojego serca.Czasem zawstydzaja, innym razem mobilizuja zawsze jednak pomagaja mi doswiadczyc bliskosci Boga..Bardzo chcialabym przezyc rekolekcje. lectio divina .

autor opinii: Joanna Ozarska Sroczynska

polecam

pomocna w praktykowaniu Lectio divina .Polecam

autor opinii: Małgorzata

warto ją mieć

książki z serii Modlitwa na każdy dzień to sposób na zobaczenie że Bóg działa i dzisiaj poprzez swoje słowo, jest obecny w moim życiu, interesuje się mną, zależy Mu na moim pełnym rozwoju. Jak to się dzieje? Ks.Wons do Ewangelii na każdy dzień podaje propozycje pytań, które pomagają wejść na trop Boga.

autor opinii: EWA PODOLSKA

Ewangelia na co dzień :-)

Książka jest bardzo pomocna w rozważaniach i medytacji nad codzienną ewangelią, uczy systematyczności, jest wiele wskazówek, wyjaśnień; pozwala to bardziej zagłębić się i zrozumieć ewangelię.

autor opinii: Danuta Grzegorek

Wspaniałe wprowadzenia do modlitwy Słowem Bożym o. Wonsa. To propozycją rozważań, z których można korzystać lub nie, natomiast myślę, że warto je mieć pod ręką, na dzień posuchy i trudności w modlitwie Słowem Bożym. We wstępie autor podaje praktyczny poradnik, jak modlić się Słowem Bożym na co dzień. Książka zawiera pełny tekst Ewangelii i sześć podpunktów do rozważań, które pomagają usłyszeć, co Pan Bóg chce mi powiedzieć.Dla wszystkich którzy wiedzą, jak ważne jest słuchanie Boga propozycja bardzo dobra.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 328
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2006
ISBN: 83-60082-88-X

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 2 Wielki Post i Wielkanoc Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 2 Wielki Post i Wielkanoc
25.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Uwaga! Tylko 1 szt.
    w magazynie - zamów teraz!
  • Dostawa za jedyne 3,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa