BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 3 Okres Zwykły (tygodnie I - XVII)

Ocena:
(11 opinii)

Praktyczna pomoc do modlitwy Słowem. Proponuje wprowadzenia do medytacji i kontemplacji ewangelicznej na wszystkie dni roku liturgicznego. Zachęca do codziennego przemodlenia Ewangelii z dnia, czytanej w Kościele zgodnie z kalendarzem czytań roku liturgicznego. Wprowadzenia do modlitwy Ewangelią obejmują teksty Ewangelii z niedzieli (ABC), dni tygodnia, uroczystości i świąt.

Opinie naszych Klientów (11 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo pomoce w codziennej modlitwie Ewangelią. Bardzo dobry podział na dnie, tygodnie i roki liturgiczne - ułatwia to szukanie konkretnego czytania. W końcu znalazłam książke,która pomaga mi się modlić! :)

autor opinii: Justyna Sarosiek

Jestem zadowolony.

Ewangelia na każdy dzień jest niesamowicie skuteczną modlitwą. Bardzo polecam.

autor opinii: Michał Myśliwiec

Modlitwa ewangelią na każdy dzień t. 3 okres zwykły (tygodnie i - xvii) autor: ks. krzysztof wons sds

Bardzo praktyczny przewodnik do modlitwy myślnej w nawiązaniu do ewangelii na każdy dzień. Polecam wszystkim chcącym zatrzymać się na chwilę, ze słowami Pisma Świętego, w nawiązaniu do swego życia.

autor opinii: E. Ch.

Bliskość Jezusa

Bardzo barwne, emocjonalne a przede wszystkim osobowe spotkanie z Jezusem każdego dnia poprzez codzienne rozważania Ewangelii. Polecam!!!

autor opinii: Agnieszka

Żywe Słowo!!!

Książka pomaga wyruszyć w drogę. Od tego warto zacząć przygodę ze Słowem, aby móc potem samemu usłyszeć, co Słowo chce mi przekazać, o co zapytać, czego dotknąć w sercu, co uzdrowić... Pozycja bardzo dobra, przydatna nie tylko wtedy, gdy się nie spało najlepiej i jest niebezpieczeństwo drzemania podczas porannej medytacji :)

autor opinii: s.Paulina

Mój Jezus

Chcesz pobyć tylko z Jezusem, wejść w Jego świat, rozumieć co mówi do ciebie i poznać, czego ci potrzeba - zakup tę książkę

autor opinii: Elżbieta Gąsior

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 3

Jeśli chcesz pogłębić swoje życie Słowem Bożym to "Modlitwa Ewangelią na każdy dzień" ks. Krzysztofa Wonsa jest właściwą lekturą. Propozycje medytacji dotykają głębokich pokładów serca

autor opinii: s. Magdalena

Polecam

Gorąco polecam - jest to wielka pomoc w codziennej modlitwie Słowem Bożym.

autor opinii: Ania

Na spotkanie z Panem

Przez dłuższy czas szukałam jakiś pozycji ułatwiających mi głębsze przeżycie ewangelii dnia. Bardzo jestem zadowolona, że sięgnęłam po tą pozycje i polecam innym. Każdego ranka czekam na spotkanie z Panem przy pomocy tej lektury. Sciskam gorąco Ks.Wonsa.

autor opinii: Bożena Kotlewska

Na spotkanie z Panem

Przez dłuższy czas szukałam jakiś pozycji ułatwiających mi głębsze przeżycie ewangelii dnia. Bardzo jestem zadowolona, że sięgnęłam po tą pozycje i polecam innym. Każdego ranka czekam na spotkanie z Panem przy pomocy tej lektury. Sciskam gorąco Ks.Wonsa.

autor opinii: Bożena Kotlewska

Książka bardzo pomocna do samodzielnego studiowania Słowa Bożego. Dużo ciekawych interpretacji treści czytań. Zadawane pytania zmuszają do refleksji nad życiem.

autor opinii: Agnieszka Malinowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 392
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2006
ISBN: 83-60082-89-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 3 Okres Zwykły (tygodnie I - XVII) Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 3 Okres Zwykły (tygodnie I - XVII)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...