BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Mój Biały Tydzień

Ocena:
(1 opinii)

Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu małego chrześcijanina. Przecież to dzień, w którym po raz pierwszy przyjmuje samego Pana Jezusa! Teraz przyszedł czas, by dowiedzieć się, jak dbać o więź z naszym najlepszym Przyjacielem.

Ksiądz Olgierd Nassalski MIC – znakomity duszpasterz dzieci i młodzieży – proponuje zestaw przeznaczonych na Biały Tydzień katechez, w których uczy najmłodszych, jak strzec duchowego światła, które otrzymują w sakramencie Eucharystii.

Opowiada im nie tylko o przyjmowaniu Komunii świętej czy sakramencie pokuty, ale też o Mszy świętej, porannej i wieczornej modlitwie, opiece Matki Bożej i codziennej pracy nad sobą – o wszystkim, czego potrzebuje mały chrześcijanin, by pielęgnować przyjaźń z Panem Jezusem.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

cenna lektura

Książka zawiera poradę-wskazówkę na każdy dzień białego tygodnia (poniedziałek-niedziela). Napisana jest bardzo przystępnie - dziecko ma wrażenie jakby Ksiądz zwracał się właśnie do niego. Każdego dnia jest przypomnienie "porad" z poprzednich dni. Uważam, że jest to cenna lektura, która pozwala dziecku na chwilę zastanowienia, gdy w jego otoczeniu zaczynają już opadać emocje związane z przystąpieniem przez Niego do I Komunii Świętej. POLECAM

autor opinii: Asia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 48
Wydawnictwo: Księży Marianów - Promic
Wydanie: Warszawa 2017
ISBN: 978-83-7502-626-9

Zobacz również

Mój Biały Tydzień
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...