BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Mój przyjaciel Jezus. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest dla Twojego dziecka jednym z najważniejszych dni dzieciństwa. Spotkania, katechezy, próby, pierwsza spowiedź, uroczysta Msza Święta, przyjęcie komunijne, biały tydzień i inne wydarzenia sprawiają, że dziecko bardzo przeżywa swoje pierwsze, pełne spotkanie z Jezusem.

Nie wolno utracić tych chwil. Warto je zapamiętać i utrwalić, aby w przyszłości mogły przypominać dziecku o tym, że należy ono do Chrystusa. Nieocenioną pomocą jest ten album. Można w nim zapisać najważniejsze wydarzenia, opisać radosne chwile i wkleić pamiątkowe zdjęcia.

Do albumu dołączona jest płyta CD z przygotowaną specjalnie dla dzieci pierwszokomunijnych grą komputerową DAWID. Grając w nią dzieci poznają życie i bohaterskie czyny króla Dawida oraz przeniosą się w fascynujący świat Biblii. Pomagają Dawidowi uratować jego królestwo, wraz z nim uczą się odpowiedzialności, troski o najbliższych, odważnego podejmowania trudnych wyzwań oraz wytrwałości. Twoje dziecko czeka wiele bardzo ciekawych przygód.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 48
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2013
ISBN: 978-83-7797-169-7

Zobacz również

Mój przyjaciel Jezus. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...