BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Możesz więcej! Obudź się!

Ocena:
(2 opinii)
  • Dlaczego zakładamy maski?
  • Jak nie zakopywać talentów?
  • Czy Bóg miał dobry pomysł wymyślając przyjaźń?
  • Co zrobić, żeby zmienić swoje życie?
  • Czy czystość przedślubna to kupowanie kota w worku?

O tym wszystkim przeczytasz w szczerej rozmowie z o. Łukaszem Buksą OFM.

Franciszkanin opowiada tu o miłości, latających talerzach, poranionym życiu, dojrzewaniu i o tym, jak wyrwać się z błędnego koła, by zmienić swoje życie.

W tej książce nie ma tematów tabu i pytań zostawionych bez odpowiedzi. Szczere aż do bólu wypowiedzi o. Łukasza Buksy OFM otwierają oczy czytelników na ich życie i duchowość.

Po przeczytaniu tej książki będziesz chciał tylko tego, by podwinąć rękawy i zabrać się do zmiany swojego życia i świata - na lepsze!

"Życie masz jedno - możesz je wygrać, albo przegrać. To Twoja decyzja, czy rozwiniesz skrzydła, czy ze strachu się skurczysz. Od Ciebie zależy czy zmienisz rzeczywistość. Naprawdę, możesz dużo więcej!"

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Lekura obowiązkowa

Książka "Możesz więcej! Obudź się!" powinna być lekturą obowiązkową każdego człowieka. Pomaga uporządkować poglądy na życie

autor opinii: Marek Kłujszo

Poruszająca serce książka

Książka wspaniale napisana, w formie wywiadu, który płynnie przechodzi między ciekawymi tematami i rozterkami serca ludzkiego: życia i wiary w Boga. Jest ona drogowskazem dla tych, którzy na drodze wiary gdzieś się pogubili lub szukają możliwości zmiany swojego życia na lepsze i odmienienia swojego sposobu myślenia o pewnych sprawach poruszonych w książce. Jej zwięzłość pozwala ją mieć zawsze przy sobie, dużo jeżdżę pociągami, więc była najlepszą opcją do spędzenia czasu podczas podróży. Z pewnością do niej wrócę, ponieważ czasami w różnych etapach życia patrzymy na coś z innej perspektywy i warto sobie na nowo odświeżać pewne treści i na nowo się "obudzić" i stwierdzić, że jeszcze mogę coś zmienić, że "mogę więcej" w "tym, który mnie umacnia". Mam już kilka osób, którym chętnie polecę i pożyczę tą książkę, bo wiem, że na pewno naprowadzi ich na właściwy kierunek i zmieni myślenie, odnowi duszę. Piękna książka - zdecydowanie polecam!

autor opinii: Iwona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 125
Wydawnictwo: Grupa L8
Wydanie: 2017
ISBN: 9788394677404

Zobacz również

Możesz więcej! Obudź się!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...