BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Myśli na każdy dzień

Ocena:
(3 opinii)

Święty Josemaria Escriva (1902-1975) - założyciel Opus Dei, ruchu, który wśród osób z różnych warstw społecznych krzewi ideał dążenia do świętości i apostolstwa poprzez uświęcanie pracy i codziennych obowiązków. Ojciec Święty Jan Paweł II w swej homilii na kanonizację nazwał Escrivę "mistrzem modlitwy" i "świętym spraw codziennych".

"Myśli na każdy dzień" to wybór fragmentów z trzech najważniejszych książek ascetycznych Escrivy: Drogi, Bruzdy i Kuźni, cieszących się wielką popularnością, również w Polsce i już dziś zaliczanych do klasyki duchowości. Niech będą one zaproszeniem do odkrywania świętości dnia powszedniego i pomocą w duchowej formacji.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Kupiłam na prezent dla osoby, która nie czyta książek duchowych. Myślę , że krótkie myśli na każdy dzień są dobrym początkiem.

autor opinii: Irena J.

troche zbyt uboga

Jeżeli ktoś posiada już Drogę, Bruzdę i Kuźnie to nie poolecam. Jest to zbiór tych trzech publikacji podzielonych na poszczególne dni roku. 1 dzień jeden tekst - dla mnie to troche za mało.

autor opinii: z. kubalańca

Myśli na każdydzień - to wspaniała książka

Jestem w posiadaniu książki św.Josemaria Escriva - Droga, Bruzda, Kuźnia. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać"Myśli na każdy dzień" jest to dalszy ciąg mądrych myśli, jakby wybranych i uporzadkowanych. Bardzo jestem zadowolona, że ją kupiłam, oczywiście serdecznie polecam.

autor opinii: Maria Kurczewska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 400
Wydawnictwo: Św. Wojciech
Wydanie: Poznań 2010
ISBN: 978-83-7516-312-4

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Myśli na każdy dzień Myśli na każdy dzień
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...