BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Myśli samobójcze

Ocena:
(1 opinii)

Szesnastoletni Kevin Colvin jest przytłoczony kłótniami rodziców, niedawną śmiercią najlepszego przyjaciela i coraz gorszymi ocenami w szkole. W pewnym momencie stwierdza nawet, że "szkoda dla niego miejsca na tej planecie". Czy to przelotna myśl, czy też Kevin poważnie myśli o popełnieniu samobójstwa? Czy znasz takich uczniów jak Kevin, którzy czują rozpacz, zniechęcenie i popadają w depresję? Co możesz powiedzieć lub zrobić, żeby im pomóc? Czego oni w tej chwili najbardziej potrzebują?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tej broszurze z serii PIERWSZA POMOC. Dowiesz się, co możesz uczynić, gdy twojego przyjaciela lub przyjaciółkę prześladuje myśl, by raz na zawsze skończyć z tym wszystkim. A jeśli to ty właśnie zmagasz się z rozpaczą i nie widzisz dla siebie żadnej szansy, z tej książeczki dowiesz się, jak odnaleźć światełko w ciemnym tunelu, w którym zdajesz się tkwić. Odkryjesz, jak bardzo w realu jesteś ważny dla Boga i dla otaczających cię osób.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Myśli samobójcze

ciekawa książka,sama nie raz miałam myśli samobójcze i parę razy w życiu robiłam w czyn je,ale nie maiłam nikogo takiego jak w tej książce.

autor opinii: Agnieszka Jakubowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 48
Wydawnictwo: Vocatio
Wydanie: Warszawa 2010
ISBN: 978-83-7492-133-6

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Myśli samobójcze
9.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...