BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Na górze przemienienia. Modlitewnik dla dorosłych [bordo]

Ocena:
(1 opinii)

Modlitwa jest naturalną potrzebą człowieka, jak pragnienie jedzenia i picia. Znają ją wszystkie religie świata. Prosimy Boga o przebaczenie win oraz o spełnienie potrzeb.

Prosimy także w intencji innych ludzi, wstawiamy się za nimi u Boga. Radość, trud, różne potrzeby, wszystko to może być przedmiotem modlitwy i dziękczynienia. Możemy wreszcie wielbić Boga całkiem bezinteresownie, wysławiać Go i oddawać Mu chwałę.

Modlitewnik ten, obok najczęściej praktykowanych modlitw i pieśni, zawiera bogaty wybór psalmów proponowanych w modlitwach porannych, wieczornych, wiele modlitw wstawienniczych i okolicznościowych. Umieszczono w nim również, bogatszy niż w innych modlitewnikach, "mały katechizm".

Nowe wydanie zostało wzbogacone o litanię do bł. Jana Pawła II i do bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz aktualną wersję litanii do patronów narodu polskiego. Uaktualnione zostały również teksty związane z obrzędem sakramentów w oparciu o odnowione rytuały liturgiczne (np. obrzęd święceń prezbiteratu).

Zobacz ten modlitewnik także w oprawie granatowej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

PRZEWODNIK NA CO DZIEŃ

KSIĄŻKA KTÓRĄ ZAKUPIŁAM JEST ZAKUPEM W 100% TRAFNYM.JEST TO KSIĄŻKA KTÓRĄ MOŻESZ ZABRAĆ WSZĘDZIE,W GÓRY NA MAZURY I NAD MORZE.PIĘKNIE WYDANA.OPRAWA TWARDA,SKÓRZANA.ZAWIERA WSZYSTKIE POTRZEBNE MODLITWY I PIEŚNI.PORĘCZNA,PRAKTYCZNA I MOŻNA SIĘ W NIEJ ZAKOCHAĆ.JA SIĘ ZAKOCHAŁAM.POLECAM Z CAŁEGO SERCA. POZDRAWIAM.

autor opinii: TERESA Z TUCHOLI

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 448
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7767-806-0

Zobacz również

Na górze przemienienia. Modlitewnik dla dorosłych [bordo]
12.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...