BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca do Niepokalanego Serca Maryi

Ocena:
(13 opinii)

Już pięćdziesiąt lat temu papież Pius XII powiedział: "Skończył się czas powątpiewania w objawienia w Fatimie. Nastał czas działania". Może wreszcie nasze pokolenie podejmie wezwania Matki Bożej Fatimskiej? Może przyjmiemy do serca zobowiązujące słowa Jana Pawła II, który w Fatimie, 13 maja 1982 r. nauczał: "Wołanie zawarte w orędziu Maryi z Fatimy jest tak głęboko zakorzenione w Ewangelii i całej Tradycji, że Kościół czuje, iż orędzie to nakłada na niego obowiązek wysłuchania go".

Uchwyćmy się tej ostatniej deski ratunku, jaką jest Maryja i Jej fatimskie orędzie. Przyjmijmy do serca słowa Matki Najświętszej, że "tylko Ona może nam pomóc", i szerzmy kult Jej Niepokalanego Serca poprzez praktykę nabożeństwa pięciu pierwszych sobót.

Opinie naszych Klientów (13 opinii)Napisz swoją opinię

OPINIA

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY

autor opinii: ANDRZEJ KOBIERECKI

Nabożeństwo

Napiszę krótko: każdy z nas ma swoją indywidualną drogę do Pana, są to sprawy wyjątkowo intymne, mogę jednak z całą odpowiedzialnością powiedzieć że ta książka jest niewątpliwie kamieniem milowym tej drogi, i to bez wyjątku dla wszystkich.

autor opinii: Piotr Durajczyk

Szczególnie polecam

Żyjemy w szczególnych czasach. Musimy przyjąć do serca, słowa Matki Najświętszej, która przed objawieniem dzieciom swej tajemnicy w Fatymie wyjawiła, że tylko Ona pomoże nam na drodze do naszej osobistej świętości jak i na drodze ku lepszemu światu.Dlatego musimy szerzyć kult Niepokalanego Serca i praktykować nabożeństwo pierwszych sobót.

autor opinii: Danuta Kamińska

Pozytywna

Polecam wszystkim nabożeństwo 5 sobót.

autor opinii: Teresa Olesiejuk

Pierwsze soboty

Książka bardzo przydatna. Dzięki niej dokładnie poznałam sens "odprawienia" pięciu pierwszych sobót miesiąca. Wręcz zmobilizowała mnie do rozpoczęcia odprawienia tychże nabożeństw. Chętnie kupiłabym jeszcze inne pozycje o tej tematyce.

autor opinii: Antonina Kapłon

Bardzo przydatna

Pomogła mi zrozumieć jak bardzo ważne jest nabożeństwo 5 sobót dla nas i dla świata

autor opinii: Mateusz Bobrek

niespodzianka

Kupiłam tą książeczkę z myślą o rozpoczęciu Pierwszych Sobót, jednak nawet nie zdążyłam do niej zajrzeć, gdyż mój chłopak ją przechwycił i tak się zafascynował, że razem zaczęliśmy obchodzić ten szczególny dzień w miesiącu.

autor opinii: Paulina

Polecam

Polecam wszystkim,a szczególnie chrześcijanom, aby podjęli lekturę tej książki, jest pomocna w wypełnianiu misji , aby przyspieszyć nadejście Pana Jezusa zgodnie z zapowiedzią Jego Matki Bożej. Matka Boża pomaga, jest obecna, przemienia natychmiast nasze wnętsze ,jeśli tyko powiemy nasze fijat.

autor opinii: Ewa Staroń-Kaliściak

wspaniała

Wspaniała, rozwijająca książeczka. Maleńka, a daje wiele!

autor opinii: Ewa R.

Szybka przesyłka, książka zgodna z opisem, dziękuję za zakup i będę korzystać z Państwa księgarni.

autor opinii: Renata Ćwiklik

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

Dziekuje, Bardzo pomocna ksiazeczka, ktora blizej wyjasnila mi tak wazne nabozenstwo. Bardzo ladnie napisana i przejrzyscie, Dziekuje i pozdrawiam.

autor opinii: Sabina Górska

jestem zadowolona

jestem zadowolona i badzo dziękuję

autor opinii: Dagmara Domanu-Bujniak

WARTOŚCIOWA TREŚĆ

PONIEWAŻ UCZESTNICZĘ W NABOŻEŃSTWACH PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA ODPRAWIANYCH W CZERWIŃSKU W INTENCJI NIEPOKALANEGO SERCA MARYI, BARDZO WNIKLIWIE PRZECZYTALAM TREŚĆ KSIĄŻKI I STWIERDZAM, ŻE SPEŁNIŁA ONA MOJE OCZEKIWANIE.

autor opinii: ELŻBIETA ROWIŃSKA

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa
ISBN: 83-7168-974-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca do Niepokalanego Serca Maryi Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca do Niepokalanego Serca Maryi
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...