BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Nadzieja zawieść nie może. Rekolekcje kapłańskie

Ocena:
(1 opinii)

Cykl rekolekcyjny osnuty jest wokół trzech egzystencjalnych planów: człowiek, chrześcijanin, kapłan. By być dobrym księdzem - zaznacza Tomasz Horak - trzeba w jednakowej mierze pielęgnować każdy z tych obszarów, mieć świadomość ludzkiej kondycji, biologicznego wyposażenia, psychicznego i duchowego bogactwa, tego, co wielkie i piękne - ale i tego, co słabe, ułomne i grzeszne. Autor nie waha się pisać o "hotelowo-stołówkowej" codzienności, nieubranej choince, niezaścielonym łóżku, trudach "bycia dla wszystkich" i samotności. Ale przede wszystkim pisze o szczególnych łaskach, radości oraz Nadziei, która nadaje sens, jest mocnym przeświadczeniem, że Bóg dostrzega każdy okruch dobra i daje siłę do tego, by bez względu na okoliczności iść dalej przez życie.

Każda z zamieszczonych tu konferencji "przechodziła ewolucję" w miarę gromadzenia doświadczeń i kapłańskiego dojrzewania Autora. Niniejsze nauki rekolekcyjne dla księży są w istocie homiliami, nawiązującymi do czytań biblijnych.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Super1

Zamówiona książka bardzo stała się przydatna zarówno dla mnie osobiście jak i wykorzystałem do przygotowywanych rekolekcji.

autor opinii: Krzysztof

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-7505-476-7

Zobacz również

Nadzieja zawieść nie może. Rekolekcje kapłańskie
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...