BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Najpiękniejsza Miłość świata. Najświętsze Serce Jezusa

Ocena:
(1 opinii)
Jestem Bogiem, ale Bogiem Miłości! Jestem Ojcem, ale Ojcem kochającym z czułością, a nie z surowością.

Maria Józefa Menéndez, zakonnica, mistyczka i stygmatyczka. Po raz pierwszy głos Boga mówiący: "chcę żebyś całkowicie do Mnie należała", usłyszała podczas Pierwszej Komunii Świętej. Ostatecznie zaowocował on wstąpieniem do Zgromadzenia Sióstr Najświętszego Serca Jezusa, gdzie Bóg skierował do niej wezwanie niezgłębionej Miłości.

"Najpiękniejsza Miłość świata" to książka zawierająca głównie słowa Jezusa skierowane do siostry Józefy. Chrystus w swoim orędziu mówi o swojej Miłości skierowanej do świata i do ludzi, zwłaszcza tych zagubionych czy grzesznych.

Troszczy się też o dusze Jemu poświęcone: kapłanów, zakonników i misjonarzy. W tych słowach przychodzi głównie jako Bóg cierpiący, który szuka bliskości ludzi, naszej niedoskonałej miłości i współczucia.

Uwolnione od kontekstu bezpośredniego słowa Jezusa zostały wzbogacone fragmentami Pisma Świętego, dokumentów Soboru Watykańskiego II i wypowiedziami świętych. Razem stanowią gorącą zachętę do wiary, modlitwy i życia zgodnego z Ewangelią.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Serce Jezusa jest moim schronieniem.

Powyzsza lektura bardzo doglebnie ukazyje Boskie Serce zawsze otwarte i czule dla grzesznikow.Dzieki tej ksiazce uswiadomilam sobie na nowo, ze Boskie Serce to miejsce w ktorym moge umiescic wszystkie troski i niepokoje jak rowniez wszelka radosc i nadzieje. Siostra Menendez dzieki prywatnym objawienio Pana Jezusa upomina,ze ludzkie czynnosci powinny byc wykonywane z milosci do Boga i blizniego. Serdecznie polecem kazdemu te ksiazke, poniewaz uwrazliwia ona na prawdy,ktore swiat nam przyslania i lekcewazy.

autor opinii: Beata Bojarowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 296
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-277-0029-2

Zobacz również

Najpiękniejsza Miłość świata. Najświętsze Serce Jezusa
28.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...