BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

NaProTechnology. Ekologia płodności

Ocena:
(10 opinii)

NaProTechnology (Natural Procreative Technology) jest terapią medyczną służącą wspomaganiu płodności oraz leczeniu niepłodności i wielu problemów ginekologicznych. W Polsce stała się przedmiotem medialnych debat przy okazji prób prawnego uregulowania kwestii bioetycznych, m.in. kwestii procedury in vitro, wbrew jednak temu, co często można przeczytać w prasie, naprotechnologia nie jest alternatywą dla IVF. Czym więc jest?

Zapytaliśmy o to dwóch lekarzy-konsultantów stosujących tę terapię oraz instruktorkę Modelu Creightona: specyficznego dla tej metody narzędzia diagnostycznego, pozwalającego na podstawie zaobserwowanych przez pacjentkę tzw. biomarkerów określić stan jej zdrowia. Z wywiadów z nimi możemy dowiedzieć się, jakie są podstawy naukowe tej metody, jej skuteczność oraz jak wygląda w praktyce jej stosowanie.

Czytelnik znajdzie w tej książce także świadectwa osób, które dzięki tej metodzie mogą cieszyć się własnymi dziećmi lub uniknęły bólu niepłodności. Są one o tyle cenne, że w większości pochodzą od polskich par.

Opinie naszych Klientów (10 opinii)Napisz swoją opinię

Naprotechnologia - warto wiedzieć

Jak powstała? Z czym się wiąże? Na czym polega? Książka daje odpowiedzi i świadectwa tych, którzy skorzystali z drogi NaProTechnology. Warto sięgnąć!

autor opinii: Anna S.

ciekawa pozycja

Chetnię przeczytam tę książkę. Leczę się naprotechnologicznie od roku. Już na pierwszej wizycie zostaliśmy z mężem gruntownie przebadani. Okazało się, że mam PCO, rozchwiane hormony, chorą trzustkę, endometriozę i niedrożny jajowód. W klinice In Vitro powiedzieliby mi, że jedynym wyjściem jest zapłodnienie pozaustrojowe. Na szczęście trafiliśmy do Instytutu Rodziny - tam po kolei zaradzili wszystkim moim problemom (operacyjne bądź farmakologicznie). Wyniki męża - ciężka oligozoospermia - także klasyfikowałby go tylko na In Vitro. Lekarze Napro odkryli jednak, że przyczyną tak słabego nasienia były żylaki powrózka nasiennego. Po ich operacyjnym usunięciu i dodatkowej suplementacji zarówno hormonalnej (clostilbegyt/letrozol) jak i witaminowej (l-karnityna, astaksantyna, koenzym q10, witamina E) wyniki znacznie się poprawiły. Polecam opinie innych par ze strony www.naproinfo.pl

autor opinii: Lidia Tabędzka

Nowe spojrzenie

Czytając wiele artykułów na temat leczenia niepłodności często natrafiałam na zagadnienie NaProTechnology. Dzięki niej zaczęłam interesować się naturalnym leczeniem. Znalazłam lekarza-konsultanta, który się tym zajmuje, a dzięki tej książce poznałam wiele przypadków skuteczności leczenia tą metodą.

autor opinii: J.B.

Książka"NaProTechnology. Ekologia płodności"

Treści zawarte w książeczce pt. "NaProTechnology.Ekologia płodności"ukierunkowują osoby zainteresowane tematem płodności, mające problemy z płodnością na postępowanie odległe lata świetlne od In Vitro. Warto przeczytać.

autor opinii: lek.med. Krystyna Cygan

Książkę przesłałam Koleżance za granicą,która potrzebowała rzetelnych informacji nt. naprotechnologii. Cieszę się,że znalazłam u Państwa taką pozycję.

autor opinii: Alina Krol

Naprotechnology

Ciekawa ksiazka, latwo czytelna, bo napisana w formie wywiadow. Polecam kazdemu zainteresowanemu tematem!

autor opinii: Ula S.

dobra lektura!

Polecam tę książkę wszystkim, którzy szukają informacji o NaProTechnology. Jest napisana bardzo prostym językiem, w sposób prosty, ale rzeczowy opisuje plusy i minusy napro. Jest odpowiednią pozycją dla tych, którzy "raczkują" w tej dziedzinie...

autor opinii: Magdalena Krukowska

opinie o Naprotechnologii płodności

Witam,książka wspaniała,ciekawa,zawiera dużo nowych informacji,bardzo konkretna,godna polecenia.

autor opinii: Justyna Chadryś

Naprotechnologia

Polecam książkę osobom starającym się o dziecko, naprotechnologia jest w Polsce mało znana, książka w wystarczający sposób prezentuje zagadnienie, można na jej podstawie podjąć decyzje czy jest to metoda dla nas czy nie. Oczywiście nie każdy musi z tej metody skorzystać, bo ma ona wiele ograniczeń, skierowana jest raczej do osób z kręgów katolickich, które sprzeciwiają się inseminacji czy Invitro, ale starając się o dziecko warto spróbować wszystkich sposobów i poszerzyć horyzonty.

autor opinii: Aleksandra Ścibor

To bardzo ciekawa i pomocna dla mnie pozycja. Nie ukrywam jednak, że oczekiwałam czegoś dłuższego i bardziej rozwijającego temat. Ale na początek w sam raz. Polecam.

autor opinii: Ewelina Podlewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-7482-284-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki NaProTechnology. Ekologia płodności NaProTechnology. Ekologia płodności
15.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...