BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

NaProTechnology. Ekologia płodności

Ocena:
(7 opinii)

NaProTechnology (Natural Procreative Technology) jest terapią medyczną służącą wspomaganiu płodności oraz leczeniu niepłodności i wielu problemów ginekologicznych. W Polsce stała się przedmiotem medialnych debat przy okazji prób prawnego uregulowania kwestii bioetycznych, m.in. kwestii procedury in vitro, wbrew jednak temu, co często można przeczytać w prasie, naprotechnologia nie jest alternatywą dla IVF. Czym więc jest?

Zapytaliśmy o to dwóch lekarzy-konsultantów stosujących tę terapię oraz instruktorkę Modelu Creightona: specyficznego dla tej metody narzędzia diagnostycznego, pozwalającego na podstawie zaobserwowanych przez pacjentkę tzw. biomarkerów określić stan jej zdrowia. Z wywiadów z nimi możemy dowiedzieć się, jakie są podstawy naukowe tej metody, jej skuteczność oraz jak wygląda w praktyce jej stosowanie.

Czytelnik znajdzie w tej książce także świadectwa osób, które dzięki tej metodzie mogą cieszyć się własnymi dziećmi lub uniknęły bólu niepłodności. Są one o tyle cenne, że w większości pochodzą od polskich par.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Książka"NaProTechnology. Ekologia płodności"

Treści zawarte w książeczce pt. "NaProTechnology.Ekologia płodności"ukierunkowują osoby zainteresowane tematem płodności, mające problemy z płodnością na postępowanie odległe lata świetlne od In Vitro. Warto przeczytać.

autor opinii: lek.med. Krystyna Cygan

Książkę przesłałam Koleżance za granicą,która potrzebowała rzetelnych informacji nt. naprotechnologii. Cieszę się,że znalazłam u Państwa taką pozycję.

autor opinii: Alina Krol

Naprotechnology

Ciekawa ksiazka, latwo czytelna, bo napisana w formie wywiadow. Polecam kazdemu zainteresowanemu tematem!

autor opinii: Ula S.

dobra lektura!

Polecam tę książkę wszystkim, którzy szukają informacji o NaProTechnology. Jest napisana bardzo prostym językiem, w sposób prosty, ale rzeczowy opisuje plusy i minusy napro. Jest odpowiednią pozycją dla tych, którzy "raczkują" w tej dziedzinie...

autor opinii: Magdalena Krukowska

opinie o Naprotechnologii płodności

Witam,książka wspaniała,ciekawa,zawiera dużo nowych informacji,bardzo konkretna,godna polecenia.

autor opinii: Justyna Chadryś

Naprotechnologia

Polecam książkę osobom starającym się o dziecko, naprotechnologia jest w Polsce mało znana, książka w wystarczający sposób prezentuje zagadnienie, można na jej podstawie podjąć decyzje czy jest to metoda dla nas czy nie. Oczywiście nie każdy musi z tej metody skorzystać, bo ma ona wiele ograniczeń, skierowana jest raczej do osób z kręgów katolickich, które sprzeciwiają się inseminacji czy Invitro, ale starając się o dziecko warto spróbować wszystkich sposobów i poszerzyć horyzonty.

autor opinii: Aleksandra Ścibor

To bardzo ciekawa i pomocna dla mnie pozycja. Nie ukrywam jednak, że oczekiwałam czegoś dłuższego i bardziej rozwijającego temat. Ale na początek w sam raz. Polecam.

autor opinii: Ewelina Podlewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-7482-284-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki NaProTechnology. Ekologia płodności NaProTechnology. Ekologia płodności
15.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 4,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...