BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Nie zabijaj!

Ocena:
(2 opinii)

Problem aborcji dotyka nas wszystkich. Jest wezwaniem do nieustannej modlitwy w intencji nienarodzonych. Jak pomóc matkom wahającym się czy przyjąć nowe życie, tym, które cierpią z powodu błędów młodości?

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra.

Jest to dla mnie swietny material,poniewaz dzialam w organizacjach Pro-Life.Chetnie zakupie wieksza ilosc,jesli bedzie jakas promocyjna cena. Pozdrawiam.

autor opinii: Aneta Ciezarek

nie zabijaj

Ciężko tą pozycję nazwać książką, a to ze względu na jej mały rozmiar, to bardziej broszura. Jednak, tak jak książki nie ocenia się po okładce tak tutaj nie chcę by kogoś zwiodła wersja mini. „Nie zabijaj” jest świetnie napisane w formie pytań i odpowiedzi. Autor odpowiada, zwięźle i konkretnie. Nie boi się wyrazić swojego zdania. Rzeczy złe są określone jako złe, a nie jak to często się robi w dzisiejszym świecie, jako „dobre inaczej”. Jest to świetna lektura dla osób które szukają usprawiedliwienia dla zła. Bo trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów ,a nie mydlić oczy sobie i innym. Szczerze polecam wszystkim, bez względu na wiek, płeć czy poglądy polityczne. Czyta się błyskawicznie, ale zostaje w pamięci na bardzo długo.

autor opinii: Helena Orszulik

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 32
Wydawnictwo: POMOC - Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Wydanie: Częstochowa 1996
ISBN: 83-86843-29-2

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Nie zabijaj! Nie zabijaj!
1.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...