BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Niebo istnieje… naprawdę. Książeczka + DVD

Ocena:
(1 opinii)

Poznaj poruszającą historię małego chłopca, który odbył podróż do... nieba i z powrotem!

Gdy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po pilnym zabiegu wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nikt jednak nie mógł przewidzieć, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o niezwykłej podróży tego malucha.

O jaką podróż chodzi? Zaledwie 4-letni Colton opowiedział swoim rodzicom o tym, jak opuścił swoje ciało podczas operacji. I zapewne nikt by mu nie uwierzył, gdyby nie jego dokładne i wiarygodne opisy tego, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym.

Jednak na tym nie zakończył swojej opowieści. Przekazał im też historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać.

Wspomniał również o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest "bardzo, bardzo duży" i naprawdę nas kocha. Historia ta - opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna - ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, "nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów".

Przygotuj się na to, że "Niebo istnieje... naprawdę!" już na zawsze odmieni Twój sposób myślenia o wieczności, pozwalając ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono.

W roli głównej występuje nominowany do Nagrody Akademii® Greg Kinnear (Najlepszy Aktor Drugoplanowy, Lepiej być nie może, 1997) jako Todd Burpo.

Ten film został zrealizowany na motywach bestsellerowej historii tłumaczonej na 35 języków i sprzedanej w 8 000 000 egzemplarzy! Premiera kinowa odbyła się 16 kwietnia 2014. Od 5 września 2014 film dostępny jest na DVD.

Zobacz zwiastun!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Wzruszajaca

Pełna emocji bardzo wzruszajaca książka złapie za serce każdą mamę i odnowi wiarę w każdym tacie gorąco polecam

autor opinii: Joanna

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 32
Wydawnictwo: Rafael Dom Wydawniczy
Wydanie: 2014
ISBN: NIEBO ISNIEJE ... NAPRAWDĘ (książka +DV

Zobacz również

Niebo istnieje… naprawdę. Książeczka + DVD
34.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...