BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Niemożliwe

Nie wiem, czy wiesz, ale dla Boga nie ma słowa "niemożliwe".

Dowodem na to jest niesamowita historia Joyc Smith. Opowiada ona o matczynym sercu, pełnym dziwnych obaw. I co najgorsze - intuicja jej nie zawodziła.

Jej 14-letni syn John wraz z dwoma przyjaciółmi weszli na zamarznięte jezioro. Cienka tafla nie wytrzymała jednak ciężaru chłopców. Dwóm z nich udało się wydostać z mającej zaledwie cztery stopnie Celsjusza wody. Syna Joyce z lodowatej otchłani wydobyto dopiero po dwudziestu minutach.

I od tego momentu zaczęły dziać się rzeczy niemożliwe. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie, bo przecież nikt nie przeżyłby tak długo w tak niskiej temperaturze.

Z pomocą przyszedł jednak najlepszy Lekarz, którego wezwała... matka Johna. To właśnie ona błagała Boga, by wbrew wiedzy, doświadczeniu i opiniom personelu medycznego przywrócił jej synowi pełnię zdrowia.

Na podstawie tej książki powstaje film w reżyserii Roxann Dawson, w którym zagrają m.in. Chrissy Metz i Mike Colter.

Joyce Smith to mama czterech synów i babcia pięciorga wnucząt. Zajmuje się prowadzeniem domu, haftem krzyżykowym i szydełkowaniem, a od momentu niezwykłych wydarzeń ze stycznia 2015 roku także opowiadaniem ludziom o cudach, które w jej życiu uczynił Bóg.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 368
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: 2018
ISBN: 9788374828857

Zobacz również

Niemożliwe
39.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...