BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Niewierna

Ocena:
(1 opinii)

Po trudnych doświadczeniach w młodości, wydaje się, że w wieku 24 lat Sara odnajduje szczęście. Uczy w szkole językowej i zakochuje się w jednym ze swoich uczniów.

On - muzułmanin w pełni przystosowany do zachodniego stylu życia, mężczyzna romantyczny i namiętny - stopniowo wciąga ją w orbitę swej kultury i religii.

Ona - zakochana bezgranicznie, nie podejrzewa nawet, jakie są prawdziwe intencje mężczyzny. Kiedy do Sary wreszcie zaczyna docierać prawda, jest już za późno.

Kobieta zostaje wciągnięta w straszliwą pułapkę, która wymusi na niej podjęcie niezwykle dramatycznych decyzji.

Oparta na prawdziwej historii książka dotyka jednego z najbardziej niebezpiecznych tematów - relacji między nowoczesnym światem Zachodu a kulturą muzułmańską.

To trzymająca w napięciu opowieść, od której trudno się oderwać.

Niezwykle poruszająca książka z zaskakującym zakończeniem. Niewiarygodna historia, która mogłaby przytrafić się każdej z nas.Pozostaje na długo w pamięci. Gorąco polecam.

Małgorzata Kożuchowska

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Niesamowita

Ksiazka ktora wciagnie cie od pierwszej przeczytanej strony. Historia przerazajaca i mogaca przytrafic sie kazdej kobiecie. Ksiazka ktora wzrusza i trzyma do konca w napieciu. Az nie chce sie wierzyc ze jest to opowiesc oparta na faktach autetycznych. Goraco polecam przeczytania jej.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 572
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7767-831-2

Zobacz również

Niewierna
43.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...