BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Nowa Ewangelizacja - konkretne wezwanie

Prezentujemy najnowszą książkę z Serii Nowej Ewangelizacji. Niezwykle ważna publikacja na rynku polskim. Ks. prof. Stanisław Dyk (KUL) systematyzuje zagadnienie nowej ewangelizacji i ukazuje jej prawdziwe znaczenie.

Polecamy osobom zaangażowanym w dzieło ewangelizacji oraz wszystkim, którym zależy na dobrym ukierunkowaniu działań duszpasterskich.

Bardzo dziękujemy autorowi za zaangażowanie się w ten projekt, który zapewne przyniesie wiele dobrych owoców. W jednych z rozmów ks. profesor zaznaczył, że książka nie jest kompletnym "podręcznikiem", ponieważ myśl w tym temacie bardzo szybko się rozwija, a problematyka nowej ewangelizacji dotyka wiele wątków.

Nie mniej jednak, jest to najbardziej aktualna książka, która powstała na gruncie polskim i tak kompleksowo ujmuje poruszane zagadnienie.

Novum, które warto uwypuklić, stanowi temat preewangelizacji - przygotowania do ewangelizacji. Jednym z założeń Serii Nowej Ewangelizacji jest ukazywanie teoretycznych podstaw przy jednoczesnym podkreśleniu wymiaru praktycznego.

Niniejsza książka doskonale wpisuje się w to principium. Oddajemy zatem w ręce czytelnika bardzo dobrą lekturę, która nie tylko pomoże zrozumieć, na czym polega Nowa Ewangelizacja, ale także pokaże konkretne metody, jak odnaleźć drogę do zagubionych.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 312
Wydawnictwo: Przystanek Jezus
Wydanie: Stargard Szczeciński 2015
ISBN: 978-83-6373-90-89

Zobacz również

Nowa Ewangelizacja - konkretne wezwanie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...