BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Nowe ziarna kontemplacji

Ocena:
(1 opinii)

Dlaczego Bóg odgrywa tak ważną rolę w życiu człowieka? Jak pojąć Jego istotę i zrozumieć miłość do nas? W jaki sposób pogłębiać swoją duchowość i nawiązać relację z Bogiem? Czy prawdziwe zjednoczenie ze Stwórcą jest możliwe?

Thomas Merton, najsłynniejszy dwudziestowieczny pustelnik i trapista, zainspirowany dziełami świętych Kościoła – św. Benedykta, Jana od Krzyża czy Tomasza a Kempis – uczy nas sztuki kontemplacji, czyli – jak sam pisze – duchowego cudu, zachwytu nad świętością, bezgranicznej wdzięczności za życie.

Jego teksty powstawały w obecności Boga, mówią o Nim i do Niego prowadzą. Pozwalają nie tylko lepiej wyrazić i zrozumieć Bożą miłość, ale także głęboko jej doświadczyć.

Ta wyjątkowa książka, teraz dostępna w nowym przekładzie, ciągle jest doskonałą receptą na duchowe poszukiwania współczesnego człowieka.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Dla tych, którym doskwiera chaos

Jeżeli odczuwasz brak pogłębionej relacji z PANEM, nie wystarcza Ci to, co do tej pory robisz w tym celu - sięgnij po nowe ziarna. Pozwól by zasiane wzrastały i przyniosły plon. Ta książka pomoże przygotować odpowiednio glebę i wybrać najlepsze nasiona .

autor opinii: Nina Jadachowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 364
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2017
ISBN: 978-83-65706-18-8

Zobacz również

Nowe ziarna kontemplacji
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...