BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

O aniołach i szatanie

Ocena:
(4 opinii)

Książka wprowadza w naukę Jana Pawła II na temat duchów dobrych i złych. Papież, nawiązując do przekazów biblijnych i Tradycji, kontynuuje nauczanie Ojców i Doktorów Kościoła, a także swoich poprzedników oraz soborów.

Publikację uzupełnia obszerny aneks, w którym Czytelnik znajdzie również wypowiedzi poprzedników Jana Pawła II oraz rzadko publikowane w Polsce dokumenty Soboru Watykańskiego II i Kongregacji Nauki Wiary na ten temat.

Książkę uzupełniają modlitwy do Maryi, świętych, aniołów oraz egzorcyzm.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Książka bardzo ciekawa, zebrano w niej słowo głoszone podczas audiencji i spotkań papieskich. Zawiera rozwiązania o istocie zła oraz wielkim wsparciu otrzymywanym za pośrednictwem Aniołów. Polecam

autor opinii: Izabela Bogorodź

Tę książk ę,tak jak Biblię i Katechizm powinna posiadać każda katolicka rodzina.

Zajmuję się malowaniem ikon. Po zapoznaniu sięztreScią tej ksiąki,uznałem ją zaważny podręcznik formacyjny. PrzeczytaLem tę książkę dwukrotnie.Za drugim razem podkreSlając ważne wypowiedzi. Byłem trochę zawiedziony,żę ksiązżka nie zawiera opracowania ze wszystkich najważniejszych źrOdeL wiedzy o Aniołach. Ale bardzo istotną w tej książce jest obszernawiedza o szatanie i o grzechu. Takiej wiedzy nie przekazali nam ani rodzice,ani katecheci. Wspaniałą rzeczą jest to,że w iej książce przekszuje ją nam Głowa Kościoła. Kto nie chce błądzić i powielać mitOw,powinien często korzystać ztej książki,jako podręcznika. Dlatego polecam ją krewnym i znajomym ze swego środowiska. e c

autor opinii: Jan Ogiński

Bardzo ciekawe opracowanie . Korzystałam na lekcjach w gimnazjum .Sama również dowiedziałam się wielu ciekawych informacji. naprawdę polecam !

autor opinii: Barbara

POLECAM

Bardzo polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym taką tematyką. Spełniła moje oczekiwania pod każdym względem. Polecam również księgarnię tolle.pl, ponieważ rzadko można spotkać się z tak miłą obsługą i dbałością o dobro klienta.

autor opinii: Ewelina Augustyniak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 295
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2009
ISBN: 978-83-7595-145-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

O aniołach i szatanie
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...