BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

O Bożym Miłosierdziu, Ojcu Świętym i św. Faustynie

(...) Ojciec Święty zapalił fajerwerk. A właściwie nie fajerwerk, gdyż fajerwerki szybko gasną. Ojciec Święty wystrzelił racę. Takie race wystrzeliwują w powietrze ekipy ratownicze, które szukają zaginionych rozbitków. Jeżeli ktoś z nich dostrzeże ją w ciemnościach, odnajdzie drogę, będzie uratowany. Ojciec Święty wystrzelił racę Bożego Miłosierdzia.

(fragment rozmowy z o. Leonem Knabitem)

Zawarte w książce świadectwa pozwolą czytelnikowi powrócić do niezwykłych wydarzeń ubiegłorocznej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, a zwłaszcza Aktu zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu.

Autorka stawiała proste pytania: Jakie jest przesłanie ostatniej pielgrzymki?, Dlaczego właśnie dziś świat tak bardzo potrzebuje zapewnienia, że Bóg jest miłosiernym Ojcem? Co łączy zwykłą zakonnicę, którą była siostra Faustyna Kowalska, z Janem Pawłem II? Co to znaczy być świadkiem Bożego miłosierdzia? Ponadto, w odróżnieniu od dotychczasowych publikacji na temat ostatniej pielgrzymki poznajemy ją od tzw. kuchni – mnóstwo dotąd nie publikowanych wspomnień, wrażeń i anegdot. Wszystko oczami osoby stojącej najbliżej ubiegłorocznych wydarzeń czyli Ks. bp. Kazimierza Nycza, głównego organizatora wizyty Papieskiej.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 232
Wydawnictwo: eSPe
Wydanie: Kraków 2003
ISBN: 83-89167-37-9

Zobacz również

O Bożym Miłosierdziu, Ojcu Świętym i św. Faustynie
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...