BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

O męskości

Ocena:
(6 opinii)

Konferencja o istocie męskości, o zadaniach mężczyzny w rodzinie i świecie, o powołaniu mężczyzny do mądrości i odpowiedzialności, dzięki której nie tylko sprawy zawodowe, ale przede wszystkim relacje miłości między kobietą i mężczyzną rozwijają się i ubogacają.

Wszystko opowiedziane barwnie i interesująco. Osadzenie w rzeczywistości poparte przykładami i okraszone dowcipami sprawia, że słuchaczom żal jest uronić nawet chwili wykładu. Płyta doskonała na korki - może dadzą się polubić.

Pomoże mężczyźnie, często zagubionym w dzisiejszym świecie, odkryć bogactwo przekazane mu przez Stwórcę.

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Pozytywna recenzja

Płyta kupiona jako prezent narzeczonemu - niesie za sobą bardzo konkretny przekaz i otwiera oczy na wiele spraw. Zakup godny polecenia.

autor opinii: Agnieszka Kaszuba

Bardzo dobra

Pozycja do wysłuchania dla mężczyzn ale i dla kobiet by mogły lepiej zrozumieć i właściwie wspierać swoich mężów czy synów. Bardzo wartościowa pozycja do wielokrotnego słuchania i odkrywania na czym polega prawdziwa męskość.

autor opinii: Barbara

Świetna płyta

Wykłady Pana Jacka obowiązkowe dla wszystkich małżeństw.

autor opinii: Marek

Światło w tunelu

Płyta p. Jacka Pulikowskiego to konkretne informacje dla małżonków: kim jestem w związku, jak wzajemnie się rozumieć i uzupełniać.Są to porady człowieka, męża, ojca, inżyniera, bez owijania w bawełnę, poparte ponad 30- letnim doświadczeniem pracy w poradni dla małżonków, więc niejedno widział, niejedno wie.

autor opinii: J. Ad

Tzw

Że mi tego ojciec nie przekazał... Ani ksiądz...a tu w wieku 40tu lat (co najmniej 10 lat za późno) uczę się prawdziwej męskości. Nie: bycia Piotrusiem Panem, nie: bycia cwaniakiem, który tak naprawdę ukrywa swoją słabość: ale bycia odpowiedzialnym mężczyzną. Lektura obowiązkowa - gdybyśmy z takich lektur się uczyli, bylibyśmy mocniejsi. bardziej pewni siebie. Silni. Chrystusem. Mężczyzną. Polecam gorąco. Do poczytania lub odsłuchania - ja akurat słuchałem, mimo że wolę czytać - ale i tak mnie zmieniła. Bądź facetem przez duże F!

autor opinii: Rafał Sopot

Dla każdego

Dla każdego, wiekowych i młodych. Dla mężczyzn ale również dla kobiet. Bardzo cenna pozycja. Polecam dla wszystkich którzy chcą wzajemnie zrozumieć się naprawdę tj, dla kobiet które chcą zrozumieć mężczyzn i odwrotnie. Jest to prawie niemożliwe :-) ale dzięki Panu Pulikowskiemu zaczyna się dostrzegać światełko w tunelu ;-)

autor opinii: Janusz Mazurek

Informacje techniczne

Czas nagrania: 4 h 25 min
Format: CD MP3
Wydawnictwo: Jerozolima
Wydanie: Poznań 2011

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona O męskości
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...