BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

O naśladowaniu Chrystusa [bordowa oprawa]

Ocena:
(4 opinii)

Klasyka duchowości, najpopularniejszy - po Biblii - tekst chrześcijański, niezastąpiona pomoc w drodze do świętości, ulubiona lektura wielu spośród tych, którzy osiągnęli szczyty duchowego rozwoju i przyjaźni z Bogiem, m.in. św. Ignacego Loyoli, św. Teresy z Lisieux, św. Josemaríi Escrivy.

Tłumaczona z łaciny na dziesiątki języków, również kilkukrotnie na polski. Teraz dostępna w świeżym, nieafektowanym, przystępnym, a zarazem oryginalnym i subtelnym przekładzie autorstwa ks. Jana Ożoga SI, znanego czytelnikom m.in. z tłumaczenia "Ćwiczeń duchownych" św. Ignacego.

Zobacz również wydanie "O naśladowaniu Chrystusa" w czarnej oprawie.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Ciekawa książka

Książkę " O naśladowaniu Chrystusa" kupiłam dla bliskiej mi osoby z okazji urodzin. Wcześniej kupiłam też dla siebie, ale w innej oprawie ze wstępem śp. ks.J.Twardowskiego. Treść książki dla człowieka wierzącego jest bezcenna. Nie tylko dla kapłanów czy osób konsekrowanych. Cieszyłam się bardzo, gdy "odnalazłam" tę książkę. Cieszyłam się dwa razy: po raz pierwszy, gdy "przypadkiem" wzięłam ją do ręki; po raz drugi, gdy mogłam ją kupić w tolle.pl. Miałam w ręce dwa wydania tej książki i jeżeli mogę porównać, to wstęp ks. J.Twardowskiego oceniam jako ciekawszy. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

autor opinii: Genowefa Gerlic

Warto przeczytać

Każdy w tej książce znajdzie wskazówki jak żyć ,żeby nie krzywdzić siebie, innych i żeby być coraz lepszym. Jakich rzeczy należy unikać ,jak się zachować w konkretnych przypadkach, jak sobie radzić ze słabościami. wg mnie powinien przeczytać ją każdy.

autor opinii: Irena Kołodziejek

O naśladowaniu Chrystusa [bordowa oprawa] autor: Tomasz a Kempis

Nie jestem pewna czy jesteśmy w stanie zrozumieć ogrom Bożej miłości i znaczenie męki ego Syna. Kontemplacja życia Jezusa Chrystusa jako Jedynej Drogi,która daj życie i Zbawienie. Polecam

autor opinii: Dorota Tomczak

Bardzo dobra

Małe, poręczne wydanie. Książkę można zawsze nosić przy sobie. Dodatkowo zakładka, którą dostałam w prezencie jest bardzo praktyczna :) polecam

autor opinii: Kamila K.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 462
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-7767-878-7

Zobacz również

O naśladowaniu Chrystusa [bordowa oprawa]
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...