BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

O przebaczeniu w małżeństwie

Ocena:
(1 opinii)

Małżeństwo jest sakramentem – prawda oczywista, choć ostatnio często pomijana. Wizja małżeństwa kreowana przez otaczający nas świat jest albo „lukrowaną” bajką z happy endem – „żyli długo i szczęśliwie”, albo jeśli nią nie jest, to lepiej się rozstać.

Pod wpływem wtłaczanych nam informacji możemy czuć się zagubieni i trudno nam się ustosunkować do takich czy innych pomysłów na życie. W jaki sposób możemy odnaleźć właściwą postawę wobec małżeństwa lub współmałżonka?

W tym właśnie pomaga nam autor konferencji "O przebaczeniu w małżeństwie". Przypomina do czego zobowiązaliśmy się w dniu ślubu, pomaga odnieść słowa Chrystusa do naszego życia, pokazuje, kiedy jesteśmy w zgodzie z nauką Kościoła, podkreśla znaczenie wybaczenia w budowaniu relacji. Krótko mówiąc, przypomina nam, jak katolik powinien patrzeć na sakrament małżeństwa dzisiaj.

Konferencja dla młodych małżeństw, aby uniknęły błędów oraz dla tych ze „stażem”, aby mogły naprawić swoje niedociągnięcia.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Zbyt patetyczna

Zamówiłam audiobooka czytanego przez autora. Zupełnie nie odpowiada mi taki sposób nrracjji. Abstrahujac od przekazywanych tresci, autor stosuje liczne zdania wykrzyknikowe, napomina. W jego interpretacji nie czuje się patrnerem do dyskusji ale niesfornym dzieckiem, które trzeba napominać.

autor opinii: Bogusława

Informacje techniczne

Czas nagrania: 53 min 06 s
Format: CD MP3
Wydawnictwo: Jerozolima
Wydanie: Poznań 2011

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

O przebaczeniu w małżeństwie
23.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...