BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

O ważnych Rzeczach Cz.1 Ku wzbogaceniu postrzegani

Patrycja Hurlak zaprasza Cię, byś razem z nią na nowo spojrzał na Pana Boga. Po "Nawróconej wiedźmie" i "Zakochanych" autorka jest gotowa, by pójść dalej, głębiej. Pokierowało ją w tę stronę podjęcie studiów teologicznych. Ciągłe poszukiwanie i odkrywanie prowadzi Ku wzbogaceniu postrzegania.

Ta książka daje okazję do śledzenia jej rozwoju duchowego i naukowego, jednocześnie zwracając uwagę czy jej język nie staje się zbyt naukowy, bo jak sama pisze:

Upoważniam cię jednak, drogi Czytelniku, do konstruktywnej krytyki i reakcji na ewentualne zmiany mojego języka w stronę tak trudnego, że czytając po polsku, będziesz się zastanawiał, czy to przypadkiem nie suahili.

***

Tematy proste, oczywiste, zarazem niepopularne, a jednak na tyle ważne, że poruszane. Książka ta zachęca do refleksji, zatrzymania się, rozejrzenia się wokół i właściwego spojrzenia na to, co najważniejsze, i do wglądu w głąb samego siebie. Z niecierpliwością czekam na kolejne części. Filip Kubiaczyk, doktor nauk medycznych

Kto dzisiaj ma czas i zacięcie, by czytać Pismo Święte? Otwieramy je na chybił trafił i po chwili mamy dość. Niezrozumiały język (a my nie lubimy nie rozumieć, czujemy się wtedy zakłopotani), mnóstwo niezrozumiałych symboli. To nie dla mnie! Teologia? Kto ma dzisiaj na nią czas? Nie mamy czasu dla siebie i dla najbliższych, a co dopiero na trudne teologiczne tematy. Dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się ci, którzy robią to za nas. A jeżeli jeszcze robią to w sposób ciekawy i oryginalny, to powodzenie murowane! Te krótkie teksty, które przygotowała Patrycja Hurlak, to wstęp do teologii dla zabieganych! Polecam gorąco! Darek Malejonek, muzyk

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 85
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: 2018
ISBN: 9788375805925

Zobacz również

O ważnych Rzeczach Cz.1 Ku wzbogaceniu postrzegani
13.50 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...