BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

O życiu duchowym i modlitwie

Ocena:
(1 opinii)

Autor, doświadczony rekolekcjonista, w kolejnej książce przedstawia integralne, całościowe podejście do człowieka. Jego zdaniem nie można uporządkować zarówno własnego świata uczuć, jak i relacji z bliźnimi bez jasnego odniesienia do życia religijnego i duchowego.

Odpowiada na pytania dotyczące życia duchowego, trudności związanych z jego rozwojem, rozeznania autentyczności modlitwy. Zwraca uwagę na fakt, iż nie jest możliwe prowadzenie autentycznego życia wiary, jeśli zlekceważy się wymiar emocjonalny i psychiczny człowieka.

Proponowane rozważania o. Józefa Augustyna mają zachęcić Czytelnika do przyjmowania w trudnych sytuacjach życiowych postawy zaangażowania, odpowiedzialności.

Dodatkowym walorem książki jest dołączona płyta CD z zapisem konferencji o. Józefa Augustyna.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra

Poradnik o zyciu duchowym i modlitwie jest super. Napisany prosto i na temat. Znalazłam tam odpowiedzi na pytania nad którymi się zastanawiałam. Pożyczył mi te książkę zaprzyjaźniony ksiądz i po jej przeczytaniu pomyślałam że muszę ją mieć. Aktualnie "puscilam w eter" wśród znajomych i czekam aż wróci. Wiem że są jeszcze 2 części które na pewno zakupie w waszej księgarni. Bardzo polecam.:)

autor opinii: Maria Raniuszek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 200
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-7595-872-0

Zobacz również

O życiu duchowym i modlitwie
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...