BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Objawienie Jezusa Chrystusa. Praktyczny komentarz do Apokalipsy

Ocena:
(7 opinii)

Księga Apokalipsy św. Jana jest pierwszym wielkim praktycznym komentarzem do wiary, życia i doświadczenia uczniów Chrystusa i Jego Kościoła. Wśród wielu współczesnych tłumaczeń i opracowań tej księgi wyróżnia się praca księdza biblisty Piotra Ostańskiego.

Jego komentarz do tej ostatniej księgi Objawienia pomoże ją lepiej zrozumieć i jest zarazem zaproszeniem dla chrześcijan, aby w świetle jej wskazań ujrzeli swoją sytuację. Książka jest adresowana w sposób szczególny do duszpasterzy, studentów i młodzieży. Może być cenną pomocą w formacji biblijnej.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

coś dla zjadaczy chleba - zrozumiałe odniesienia , świetna

autor opinii: Joanna Kopeć

Opinia do książki "Objawienie Jezusa Chrystusa. Praktyczny komentarz do Apokalipsy"

Ta książka pomaga mi wyjaśnić wiele pytań jakie mi się zrodziły podczas zagłębiania się w treść Apokalipsy św. Jana. Jest też pomocna w weryfikowaniu poglądów podawanych mi przez adwentystów dnia 7. mam w tym gronie trochę znajomych.Ja z mojej strony bym ją innym polecał.

autor opinii: Tobiasz Garczarczyk

Mądra książka

"Objawienie Jezusa Chrystusa. Praktyczny komentarz do Apokalipsy" to książka, którą polecam każdemu, kto chciałby zrozumieć Apokalipsę z NT. Napisana jest bardzo prostym, zrozumiałym dla zwykłego człowieka językiem, a jednocześnie pozbawiona zbędnych słów, niepotrzebnych dłużyzn. Nie wiem, czy poradziłabym sobie z Apokalipsą bez tego dzieła. Dziękuję autorowi za jego trud i podziwiam talent.

autor opinii: Marzena Gola

Praktyczny komentarz do Apokalipsy

Rzeczywiści w sposób fachowy i przystępny Autor oddaje treści Apokalipsy

autor opinii: Ks.Tadeusz Knut

praktyczna pozycja nie tyko dla studenta teologii

Komentarz ks.Ostańskiego jest genialną publikacją dla osób interesujących się Pismem Świętym, zarówno "hobbystycznie" jak i naukowo. Jest profesjonalną, rzetelną publikacją naukową napisaną przystępnym, zrozumiałym dla wszystkich, językiem - to jest genialne! Polecam ten praktyczny komentarz wszystkim studentom teologii, osobom zaangażowanym w kręgi biblijne, ale też każdemu, kto czasem zagląda do Biblii i chce zrozumieć coś więcej z lektury Pisma. Apokalipsa jest szczególnie trudną i tajemniczą Księgą, którą często pomija się. Ks. Ostański pomaga nam zrozumieć objawienie św.Jana formułując do każdej części podrozdziałów pytania zmuszające czytelnika do chwili zastanowienia, refleksji. Pytania te mają trochę charakter duszpasterski i mobilizują również do zastanowienia się nad swoim życiem, nad swoją wiarą.

autor opinii: Magda

Wspaniała książka...

Wspaniała książka, napisana w przystępny sposób, bez żadnych eksperymentalnych interpretacji... ... przesłana sprawnie...

autor opinii: Przemysław Mieloch

:)

Bardzo dobra pozycja

autor opinii: Michał Zamelek

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 392
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Warszawa
ISBN: 83-7031-377-9

Zobacz również

Książka wyróżniona Objawienie Jezusa Chrystusa. Praktyczny komentarz do Apokalipsy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...