BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Od serca z kamienia do serca z ciała. Przez życiowe kryzysy

Ocena:
(2 opinii)

To już kolejna - po "Drodze niedoskonałości" - książka Andre Daigneaulta, kanadyjskiego kapłana i kierownika duchowego, która ukazuje się w naszym wydawnictwie.

Autor w oparciu o przykładowych bohaterów biblijnych (takich jak Adam i Ewa, Jakub, Abraham, Eliasz) oraz korzystając z najnowszych osiągnięć psychologii rozwojowej człowieka dorosłego, pokazuje drogę duchowego i psychologicznego dojrzewania.

Nie tylko dzieli się z czytelnikiem swoim własnym doświadczeniem, ale uzupełnia je, powołując się na specjalistów z dziedziny teologii duchowości i psychologii.

Wszystko to sprawia, że książka ma charakter egzystencjalny, odnosi się do życia każdego człowieka. Autor ukazuje drogi rozwoju ducha, jednocześnie kompetentnie demaskując pozorne dobro i iluzję pseudoduchowego życia.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Od serca z kamienia do serca z ciała

Książka do głębi pokazuje mechanizmy człowieka- który zamiast uniżać się przed Panem i drugim człowiekiem, wciąż ukrywa się pod płaszczykiem nieomylności, idealizmu czy perfekcjonizmu. Lektura tej książki pomoże stanąć w prawdzie o nas samych. Jest to jedyna droga do naszego osobistego spotkania z Bogiem, doświadczenia jego miłującej obecności. Polecam

autor opinii: s. Salezja

:)

Rewelacyjna książka. Polecam Każdemu!!!

autor opinii: Ola

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Karmelitów Bosych
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7604-203-9

Zobacz również

Od serca z kamienia do serca z ciała. Przez życiowe kryzysy
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...