BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Odpocznij przy Sercu moim. O uzdrowieniu przez miłosierdzie

Ocena:
(1 opinii)

Książka ta, przez podaną w niej propozycję odmawiania nowenny, może stanowić pomoc w procesie integralnego uzdrowienia. Tajemnica cierpienia w tym procesie nie jest przeszkodą, nie może być katastrofą dla człowieka.

Tajemnica krzyża jest włączona w integralny proces uzdrowienia, tak by narodził się nowy człowiek, który jest przygotowany przez Boga do przyjęcia nowego powołania w życiu: bycia świadkiem i apostołem Bożego Miłosierdzia.

Książkę tę można czytać w dwojaki sposób: albo jako podjęcie dziewięciodniowej nowenny do Bożego Miłosierdzia, albo niezależnie, jako lekturę pozwalającą zgłębić tajemnice tego orędzia.

W każdym rozdziale czytelnik znajdzie słowa Jezusa wprowadzające w kolejny dzień nowenny, hymn i przede wszystkim opowiadanie, które jest rodzajem świadectwa korespondującego z tematem danego dnia nowenny.

Drugą część rozdziału stanowi rozważanie teologiczne na temat „Dzienniczka” św. Faustyny. Każdy rozdział kończy się propozycjami podjęcia konkretnej pracy duchowej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo budująca , dająca otuchę i nadzieję pozycja , w aspekcie objawień św. Faustyny pokazuje na konkertnych przykładach bezmiar Bożego Miłosierdzia .

autor opinii: Anna Łacisz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Apostolicum
Wydanie: Ząbki 2015
ISBN: 978-83-7031-991-5

Zobacz również

Odpocznij przy Sercu moim. O uzdrowieniu przez miłosierdzie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...